lekarz Tomasz Ziarkiewiczlekarz Tomasz Ziarkiewicz - zdjęcie profilowe

lekarz Tomasz Ziarkiewicz

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg ...

www.ginekolog-ziarkiewicz.pl => ZAPRASZAM na oficjalną stronę gabinetu.

-Usg prenetalne / Usg 3d/4d - rejestracja indywidualna pod nr 608405447
-Usg piersi, cytologia
-Kompleksowe prowadzenie ciąży
-Porady z zakresu chorób kobiecych

Zdecydowanie polecam. Bardzo przyjazny ale i kompetentny lekarz. Prowadzi obecnie moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Ok, jest młody ale co z tego? to lekarz, nie kolega :) Każdy był kiedyś w jego wieku.

Pierwszy raz trafiam na takiego specjalistę, który uparcie sam zleci mi badania i sam je wykonywał, żeby wiedzieć bezpośrednio.

dla mnie bomba. Zawsze wstydzilam sie chodzic do mlodych ginekologow. Podczas wizytu u Pana Tomasza nie czulam zupelnie zadnego skrepowania. Mily Uprzejmy, nie lekcewazy pacjentki. pOTRAFI ODPOWIEDZIEC jasno i rzeczowo na pytania.

obecnie doktor Tomasz prowadzi moją ciążę ;] jestem w 36 tygodniu i świetnie potrafi mi pomóc w watpliwościach na temt porodu wyboru szpitala itd. jak najbardziej polecam go każdej kobiecie ;p

bardzo ciekawe co Pani pisze... bo akurat ja leżąc na Odd. polozniczym mialam z tym mlodym i bardzo sympatycznym lekarzem wiele do czynienia, od przyjęcia ,przez usg, po wykonanie przez niego ciecia cesarskeigo u mnie i jestem bardzo zadowolona,zawsze usmiechniety, rozmowny, przyjazny w stosunku do pacjentek, co podzielaly wszystkie kolezanki lezace ze mna na sali, polecam jak najbardziej!

Bardzo uprzejmy i kompetentny. Naprawdę polecam !!

Bardzo uprzejmy i kompetentny. Naprawdę polecam !!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! Byłam u niego 2 razy prywatnie zrobić badania prenatalne, za każde badanie płaciłam po 200zł i nie zauważył, że dziecko ma Zespół Downa! To, że jest miły i uprzejmy to nie wystarczy! Trzeba być dobrym w tym co się robi - szczególnie jeśli chodzi o czyjeś zdrowie i życie...

Ludzie opamietajcie sie to rezydent ten człowiek sie na razie uczy.nie rozumiem skad te tytuły dr , ginekolog ..... za kilka lat moze

W/g mnie odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu, miły, uprzejmy i znający się na rzeczy. Polecam niezdecydowanym :) Pozdrawiam - Gliwiczanka.

bardzo dobry lekarz. Ciesze sie, ze do niego trafilam. nie lekcewazy niczego. wszystko wytlumaczy, odpowie na kazde pytania.POLECAM