dr n. med. Urszula Marciniak

Alergolog dziecięcy

Leczymy się u Pani Doktor od 7 lat. Zawsze ma czas, serce i usmiech dla dzieci. Lekarz z powołania, bardzo szanuję, lubię i polecam. :)

Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie - koszt może na owe czasy nie był mały 50zł-ja płaciłam za dwoje 70zł a do tego dojazd 130km w jedna strone , leki... ale było warto.Do Wrocławia jezdzilismy przez dwa lata, niekiedy dwa razy w tygodniu jak choroba sie wzmagała.Naprawde to wspaniała kobieta, zajeła sie leczeniem moich dzieci doskonale.Jak dzici były starsze i potrzebowała dojścia do innego specjalisty np. neurologa,gastroendokrynologa - zadzwoniłam do pani DR.Marciniak poprosiłam o pomoc ,pomogła bez problemu.Dziś moje dziciaczki sa prawie dorosłe,i pamietaja o pani doktor.Polecam wszystkim mamą wizyte u pani dr.- to nie jest tak ze ona liczy tylko na ilosc pacjetów, jak matka dzwoni z płaczem ze dziecko jest chore - poprostu pomaga i stąd te opużnienia. Licze dalej na pomoc - po świętach wybieram sie do pani dr. z siostra i jej dziecmi.

Polecam panią doktor ponieważ zawsze była chętna pomóc ,nawet wystarczyła rozmowa telefoniczna.Pamięta swoich pacjętów,uprzejma

Dr Marciniak to fachowca jakich mało. Byłam u niej z swoim teraz 6-miesięcznym synem już 5 razy. Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Na początku każdej wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad. Wszystko notuje. Odpowiada bardzo szczegółowo na zadane pytania. Ma bardzo dobry stosunek do dzieci. Mogę ją polecić z czystym sumieniem. Odbiera telefony nawet w niedziele i święta. Zawsze doradzi.

Mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Odbiera telefony nawet w niedziele i święta. Zawsze doradzi.

Do Pani doktor trafiłam z moją córeczką w 2010r. Kompetencja, fachowość, doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, że mam 100% pewność, iż moje dziecko jest w dobrych rękach. Jest doskonałym lekarzem, zawsze służy pomocą, kompleksowo podchodzi do pacjenta zawsze poświęcając dużo czasu na wywiad i rozmowę. Polecam w pełni każdemu rodzicowi!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Wrocław"?

Krystyna Lipowska

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777