lekarz Urszula Nowotny

Alergolog, Pediatra

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy nad powiększonymi migdałami. Zmieniliśmy nie tylko lekarza na Panią Doktor ale również sposób leczenia. Warto.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Kraków"?

Kraków

Atopia