lek. med. Violetta Lorek

Laryngolog, Otolaryngolog

3,7
3,6
Dodaj opinię Umów wizytę

Pani Doktor nie przyjeła mojego dziecka, bo ma komplet, nawet nie interesowało ja co się dziecku dzieje, pewnie jakby byla to wizyta prywatna to by była milutka...na ale ze to na NFZ to co ja to obchodzi...mozna umierac. Nie dostała w łapę to nie przyjeła.Teraz to nawet prywatnie się do niej sie nie wybiore. Z naszych pieniędzy ma ten zawód ale lekarzom zawsze mało

Wyżej s... niż d... ma Daje sterydy bez postawienia diagnozy które nie pomagają a jeszcze szkodzą- po czym ma pretensje że się do niej przychodzi no bo jak się nie wie jak pomóc to najlepiej takiego focha strzelać Szkoda gadać NIE polecam

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie. Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem ...

Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Super profesjonalny lekarz! Dawno nie zostałem tak kompleksowo zbadany w oparciu o szczegółowy wywiad. Rzadko trafiam na tak świetnego specjalistę (czy lekarza w ogóle).

miła sympatyczna i jak ktoś już określił, że ma w "sobie coś" więcej takich lekarzy, którzy tak troszczą się o swoich pacjentów. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Klucze"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze