lekarz Violetta Woś-Stępczak

Neonatolog, Pediatra

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

SUPER BABKA! CIERPLIWA, KOMPETENTNA Z PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW.

SUPER BABKA! CIERPLIWA, KOMPETENTNA Z PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW.

Jest bardzo delikatną kobietą, cierpliwą dla płaczącego dziecka i jego zdenerwowanych rodziców. Lekarz godny polecenia

bardzo miła pani doktor i nie tylko.polecam

bardzo miła pani doktor i nie tylko.polecam

Pani doktor jest wspaniała. Zajmowała się moim synkiem na Noworodkach w szpitalu. Byliśmy także na kilku wizytach u Niej w poradni neonatologicznej. Chętenie sama wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Nie traktuje pacjentów (małych dzieci) taśmowo. Bardzo delikatna i ma wspaniałe podejście do dzieci i ich zdenerwowanych rodziców. Nie patrzy na zegarek. Zagadnęliśmy Ją, że będziemy do niej chodzić prywatnie to odpowiedziała, że po co jak możemy na Kasę Chorych. Nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Kościan"?

Iwaszkiewicza 12
64-000 Kościan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls s.c.
inna Jagiellońskie 51/53

Kościan