lekarz Waldemar Didkowski

Najlepszy lekarz! Kompetentny, rzetelny, miły i delikatny. Rodziłam u niego i polecam go wszystkim paniom!

Bardzo uprzejmy i taktowny. Potrafi uspokoić i odpowiada na najbardziej banalne pytania bez oznak zniecierpliwienia.Polecam

W zasadzie ostatni kontakt z Panem Doktorem mialam 10 lat temu, prowadził całą moją ciążę włącznie z odbiorem w szpitalu, a z powdu dużej ciąży spędziłam 2 tyg. na patologii, i o dziwo wspominam ten kawałek życia naprawdę miło, kompleksowo, pod wrażliwą kontrolą, z podejściem do pocjentki godnym polecenia innym "doktorom" i mam na myśli podejście do pacjentki - nie tak jak czytam tu czasami do kogoś kto przyszedł pogadać czy na kawę! Polecam, ponieważ pod każdym względem jest dobrym lekarzem.

Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę, nie spotkałam jeszcze tak doskonałego fachowca i cudownego człowieka zarazem.

po raz pierwszy wizyta u ginekologa nie była dla mnie przykra. dr jest delikatny i b. uprzejmy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik