mgr Waldemar Hyla

Psycholog, Psychoterapeuta

Dobre i konkretne podejście. Na spotkaniach rozwiazalem swój problem i zobaczyłem że z zewnątrz wygląda on inaczej. Warto polecić.

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na co zwracać uwagę aby nie wróciły. Dziękuję za wsparcie mojego sypiącego się związku. Do tego ja sama zyskałam wgląd w moje potrzeby i to jak o siebie zadbać.

Nie polecam. Uczęszczałam na spotkania razem z moim już teraz byłym mężem. To ja chciałam ratować małżeństwo, mój eks nie. Zamiast skupić się na naszym małżeństwie i próbie jego ratowania, Pan Waldemar razem z Panią Magdą skupili się na tym, aby wytłumaczyć mi, że rozwód to dla nas najlepsza rzecz (manipulacja mojego eks). Psycholog powinien być bezstronny, a dali się wpuścić w maliny przez mojego eks. Panie Waldku i Pani Magdo, jedynym szczęśliwcem po tym rozwodzie jest tylko mój eks. Para psychologów kompletnie niekompetentna. Można z nimi pogadać przy kawie, ale nic poza tym.

Pan Waldek ma bardzo zdroworozsądkowe podejście do spraw damsko-męskich. Polecam wszystkim oczekującym rzetelności. No i do tego trzyma się zasad, które są jasne i nie wciska rozwiązań jak zdarzyło się u poprzedniego psychologa. Uzupełnia go p.Magda podejściem emocjonalnym i otwartością.. trochę to trwało, ale już nie czuję potrzeby wsparcia przez innych-Jestem silna:)

Pan Hyla dobrze określił o co chodzi u nas. Można polecić.

Pan Hyla dobrze określił o co chodzi u nas. Można polecić.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Poznań"?

mgr
Daria Rybarczyk