dr hab. n. med. Waldemar Olszewski

Chirurg naczyniowy

2,5
2,6
2,7

Serdecznie i z całych sił odradzam tego pana lekarza. Jego podejście do pacjenta jest skandaliczne. Jest niemiły wręcz chamski. Nic nie mówi a na zadane pytania odpowiada ironicznie. Po wizycie na nfz kieruje do swojego prywatnego gabinetu. Wykorzystuje naiwność ludzi, żeby aby pieniądz się zgadzał. Za swoje bandaze do konsjoterapii bierze zawrotne sumy.(ten cudowny zaleczający bandaż to zwykły bandaż uciskowy który można 2x taniej kupic na internecie) Bada na odległość, jakby brzydził się pacjentem. Ten lekarz traktuje ludzi jak głupców do napychania mu portwela. Ludzie nie chodzcie do tego pana zaoszczedzicie nerwy, czas i duże pieniądze na prawde.

Pan Profesor jest osobą godną zaufania a tym samym godną polecenia. Dziękuję Panie Profesorze za okazaną pomoc, życzliwość.

Mam pełne zaufanie do Profesora. Choruję od kilkudziesięciu lat i dopiero teraz spotkałam pierwszego lekarza, który postawił trafną diagnozę, skierował na potrzebne badania i dopiero potem wszczepił silikonowe naczynia limfatyczne, zastępujące źle działające moje własne. Bez jego zabiegu i kompresjo-terapii pod czujnym okiem profesora W. Olszewskiego pani dr M. Zaleskiej moje codziennie funkcjonowanie i komfort życia byłby znacznie gorszy.

17.10.2016 Absolutnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o tym lekarzu. Nawiazujac do powyzszego komentarza, Profesor wyslal chorego na SOR, bo wiedzial, ze to stan zagrozenia zycia! Lecze sie u prof Olszewskiego od 11 lat. Poznalam go bardzo dobrze. To czlowiek chyba najwiekszej na swiecie wiedzy na temat obrzekow i sposobow jego leczenia. Mimo to, ze mieszkam w Anglii i jestem pod spec jalistyczna opieka tutejszych lekarzy, kazdy z nich bierze W. Olszewskiego jako przyklad! Profesorowi nie zalezy na zarobku na prywatnych wizytach czy kupowaniem od niego pomp do drenazu ...

17.10.2016
Absolutnie nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami o tym lekarzu. Nawiazujac do powyzszego komentarza, Profesor wyslal chorego na SOR, bo wiedzial, ze to stan zagrozenia zycia! Lecze sie u prof Olszewskiego od 11 lat. Poznalam go bardzo dobrze. To czlowiek chyba najwiekszej na swiecie wiedzy na temat obrzekow i sposobow jego leczenia. Mimo to, ze mieszkam w Anglii i jestem pod spec jalistyczna opieka tutejszych lekarzy, kazdy z nich bierze W. Olszewskiego jako przyklad! Profesorowi nie zalezy na zarobku na prywatnych wizytach czy kupowaniem od niego pomp do drenazu limfatycznego. On ma wystarczajaco duze honoraria za wspaniale leczenie, wystarczy poczytac. Co do kontaktu z pacjentem, ma specyficzne poczucie humoru i pacjenta szanuje i podchodzi do leczenia, wyjatkowo, a nie wrzuca do jednego wora. To lekarz zaslugujacy na najwyzsze uznanie!

Jest już zbyt stary, a rwie się do operowania, zwłaszcza desperatów, którym realnie, rozsądnie myślący chirurdzy odmówili....... Kazaliście wstawić oceny , musiałem dać po jednej gwazdce, a dałbym po solidnym minusie

omijać tego lekarza szerokim łukiem, szkoda, że człowiek z taką wiedzą, po przeze to, że jest niegrzeczny i niekomunikatywny niestety traci na opinii. A to on jest dla pacjenta

ten pan powinien już odejść na zasłużony odpoczynek, niekomunikatywny, nieuprzejmy, sugerujący wizyty w prywatnym gabinecie, zgroza

Może i jest ekspertem, ale pacjentów traktuje jak natrętne muchy. Mam obrzęk limfatyczny na jednej nodze i traktowałam tego lekarza jako ostatnią deskę ratunku. Tymczasem nie wyjaśnił mi ani wyniku limfoscyntygrafii, ani nie chciał też nic powiedzieć o możliwościach leczenia chirurgicznego tego schorzenia, mimo że pytałam. Ostatecznie stwierdził, że można z tym żyć, a jak zajdę w ciążę to spuchną mi obie nogi i wtedy nie będę miała problemu. Odradzam wizyty u tego pana, chyba że chcecie skończyć z depresją...

Profesor jest światowej sławy specjalistą jeśli chodzi o leczenie obrzęku limfatycznego. Jego postać wzbudza respekt ale jednocześnie zaufanie. Zwykle uprzejmie podchodzi do pacjenta aczkolwiek rzeczywiście w razie wątpliwości trzeba go koniecznie pytać. To jeden z nielicznych specjalistów w Polsce, który podejmuje się leczenia choroby, na którą inni tylko rozkładają ręce.

Lekarz ten prowadzil mojego tate 5 lat. W momencie, kiedy 81 letni Pan pojawil sie w jego gabinecie z ogromna opuchlizna nogi, lekarz ten nawet nie chcial obejrzec!!! stanu pacjenta ,ale wrecz wyrzucil go z gabinetu tweirdzac niech idzie na SOR, nie dajac ZADNEGO wsparcia w postaci skierowania, min zinteresowania pacjentem, sprawdzenia stanu zagrozenia. Skandal!!! aby tak traktowac 81 letniego starszego Pana z Zerowym zainteresowaniem. Okazalo sie , ze to B.B.powazny stan- zakrzepica , ktora spowodowala zatrowosc plucna i tata mogl zejsc z tego swiata w kazdej chwili. W zyciu nie spotkalam sie z tak bezdusznym potraktowanim czlowieka!!! Skandal! Niech ten doktor sam doswiadczy takiego potraktowania