lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Wspaniały i cierpliwy, oaza spokoju dla pacjenta i rodzica. Lekarz ortopeda, a jednocześnie świetny psycholog. Dziękuję, że tak długo służył nam Pan wsparciem.

Polecam zawsze i wszędzie ;) Zawsze pomocny i służący dobrą a przede wszystkim wlasciwa rada. Od 6 lat leczymy sie u Doktroa cala rodzina.

Bardzo dobry, miły, umiejący się dogadać z pacjentami lekarz. Wyprowadził mnie na prostą! Jako jedyny nie zrobił mi operacji bez potrzeby. Za wszystko mu dziękuję!

Bardzo dobry specjalista , kontaktowy z pacjentami, przeprowadził mi 3 udane operacje za które serdecznie dziękuje

Wielkie podziękowania dla doktora Przybysza! Za leczenie, za przywróconą sprawność i za to, że mimo choroby, teraz prowadzę normalne życie, za ogromne zaangażowanie i troskę, za wspaniałe podejście i cierpliwość w tłumaczeniu, jak postępować po skomplikowanej operacji biodra. Leczenie w klinice, mimo że trudne jak dla pacjenta debiutanta, wspominam bardzo dobrze w dużej mierze dzięki pomocy Doktora.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Otwock"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)