dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Cudowny lekarz, bardzo kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Ma złote serce. Polecam w 100%

Profesjonalista w każdym calu. Cieszę się, że byłam pod jego opieką.Polecam wszystkim chorym takiego specjalistę, jest super! Człowiek jakich mało w tym fachu!!!

Człowiek jakich mało w tym fachu!!!

Byłam u tego lekarza jest zajebi.... bardzo mi pomogł wszystko wytłumaczył i nawet w jego ustach diagnoza nie była taka straszna :) Byłam prywatnie ale od razu mnie zapisał do siebie do szpitala na operacje dał swoj nr gdyby był jakis problem bardzo przejmuje sie pacjentami i kazdego traktuje indywidualnie podchodzi z sercem. Wspaniały lekarz co ja tu wiecej moge napisac goraco polecam. Martyna Szałas

Oceniam pozytywnie przez duże P.Byłam dwukrotnie operowana przez pana dr.Jestem w pełni zadowolona z przeprowadzonych operacji.Serdeczne dzięki panie doktorze.

Świetny chirurg. Bardzo miły, z poczuciem humoru... Przede wszystkim to uczciwy specjalista w swoim fachu. Mam do niego pelne zaufanie. Jego pewność siebie i szczerość, otwartość i gotowość do tłumaczenia wszystkiego "jak pięciolatkowi" sprawiła, że czułam się bezpiecznie. 100 % profesjonalizmu! Polecam...

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Siedlce"?

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski
NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce