dr n. med. Walentin Kazakow

Chirurg onkolog

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek. O wszystkim mówi, do każdego pacjenta podchodzi bardzo sumiennie. Szczerze polecam, jestem zachwycona.

Długiego, dobrego życia Doktorze. Gdyby wszyscy lekarze i pracownicy służby zdrowia mieli takie podejscie i profesjonalizm życie byłoby prostsze nawet z chorobą.

Cudowny lekarz, bardzo kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Ma złote serce. Polecam w 100%

Profesjonalista w każdym calu. Cieszę się, że byłam pod jego opieką.Polecam wszystkim chorym takiego specjalistę, jest super! Człowiek jakich mało w tym fachu!!!

Człowiek jakich mało w tym fachu!!!

Byłam u tego lekarza jest zajebi.... bardzo mi pomogł wszystko wytłumaczył i nawet w jego ustach diagnoza nie była taka straszna :) Byłam prywatnie ale od razu mnie zapisał do siebie do szpitala na operacje dał swoj nr gdyby był jakis problem bardzo przejmuje sie pacjentami i kazdego traktuje indywidualnie podchodzi z sercem. Wspaniały lekarz co ja tu wiecej moge napisac goraco polecam. Martyna Szałas

Oceniam pozytywnie przez duże P.Byłam dwukrotnie operowana przez pana dr.Jestem w pełni zadowolona z przeprowadzonych operacji.Serdeczne dzięki panie doktorze.

Świetny chirurg. Bardzo miły, z poczuciem humoru... Przede wszystkim to uczciwy specjalista w swoim fachu. Mam do niego pelne zaufanie. Jego pewność siebie i szczerość, otwartość i gotowość do tłumaczenia wszystkiego "jak pięciolatkowi" sprawiła, że czułam się bezpiecznie. 100 % profesjonalizmu! Polecam...

Świetny specjalista. Zabieg wykonał profesjonalnie, szybko i kosmetycznie. Szwów po operacji trudno się dopatrzeć. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Bardzo dobry fachowiec, pewna ręka, wie co i dlaczego - robi i co mówi. Zdecydowanie - tak dla tego lekarza.

To wspaniały lekarz,bardzo kompetentny, świetny fachowiec.Bardzo polecam wszystkim chorym którzy potrzebują fachowej pomocy lekarza chirurga.Miesiąc temu byłam operowana przez pana doktora i za kolejne trzy miesiące czeka mnie następna operacja.Nie wyobrażam sobie,aby ktoś inny mógł ją przeprowadzić.Dziękuję pięknie panie doktorze za przyniesienie ulgi w mym cierpieniu.....z wielkim szacunkiem i wdzięcznością....Joanna Staręga