dr n. med. Wiesław Sokołowski

Urolog

Koszt wraz z badaniem USG. Bardzo starannie przeprowadził badanie. Nazwałbym jego podejście profesjonalym. Wzbudza moje zaufanie.

Koszt wraz z badaniem USG.

Świetny urolog, poświęcający pacjętowi dużo czasu. Tłumaczy pacjetowi zastosowaną terapię w sposób prosty i zrozumiał. Bardzo kompetentny. Wzbudza wielkie zaufanie.

super,kompetentny,dobry fachowiec,wzbudza zaufanie

super,kompetentny,dobry fachowiec,wzbudza zaufanie

Miałem problemy z zapaleniem prostaty i układu moczowego. Leczyłem się u trzech urologów (min.Certus). Przez pół roku faszerowali mnie antybiotykami. Wmawiali mi też, że to kamień. Wszystko na nic. Straciłem kilka tysięcy. W końcu trafiłem do dr Sokołowskiego. Jak zobaczył historię leczenia to prawie się chwycił za głowę. Był pierwszym urologiem, który zrobił mi urologiczne USG (reszta olała) i postawił zdecydowaną diagnozę. Przepisał zwykły lek bez recepty. Pomogło. W zachwytach rozpływać się nie będę, bo mam za małą wiedzę na temat tego lekarza. W każdym razie po tej jednej wizycie ...

W zachwytach rozpływać się nie będę, bo mam za małą wiedzę na temat tego lekarza. W każdym razie po tej jednej wizycie byłem bardzo zadowolony.

Znam Doktora jeszcze ze Szpitala MSW. Operował mego wuja. Wuj umarł, ale Dr robił, co mógł i jeszcze więcej... Teraz prowadzi klinike PoloniaMed na Obornickiej, Dobry medyk, operator. szkoła Prof.Kwiasa - to coś mówi. Nie klika w rankingi w "znanylekarz",jak niektórzy młodzi koledzy, tylko robi swoje, ratuje ludzi. Zawsze znajomym i koleżankom polecam tego kulturalnego Pana Doktora.

Znam Doktora jeszcze ze Szpitala MSW. Operował mego wuja.
Wuj umarł, ale Dr robił, co mógł i jeszcze więcej...
Teraz prowadzi klinike PoloniaMed na Obornickiej,
Dobry medyk, operator. szkoła Prof.Kwiasa - to coś mówi.
Zawsze znajomym i koleżankom polecam tego kulturalnego Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Urolog Poznań"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań