Urolog Poznań

Urolog Poznań dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą.
Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu ...

Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu widzenia to przemiła, sympatyczna, cierpliwa i godna polecenia lekarka.

Po ponad dwóch miesiącach od zabiegu wszystko jest w najlepszym porządku. Mogę normalnie funkcjonować i wreszcie cieszyć się życiem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Przy okazji - może to Pani kiedyś przeczyta - pozdrawia pacjent z przypadłością której Pani zwykle nie leczy.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Łomżyńska 1/8
61-048 Poznań

Do takiego lekarza chce się chodzić . Bardzo kulturalny i profesjonalny. Wszystko wytłumaczył i przede wszystkim kompleksowo zbadał.

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

Świetny fachowiec! Z powodzeniem wykonała trudną operację raka prostaty u mojego taty. W dodatku bardzo miła, ciepła i serdeczna. Budzi zaufanie. Polecam!

Opinia dodana przez: Iga

111 Wojskowy

Poznań

Jest moim urologiem,operował mi pęcherz w 2014.W ten sposób chciałem publicznie podziękować.Lekarz fachowo tłumaczy, jest przejmujący się stanem zdrowia pacjenta.Godny polecenia na 100 %.

Opinia dodana przez: Andrzej

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Ściegiennego 22
Poznań

Na Oddział Urologiczny Szpitala w Puszczykowie, gdzie pracuje dr Adam Guźniczak trafiłem w sierpniu 2011 roku, po wypadku komunikacyjnym i po uprzednim pobycie w Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Chirurgicznym szpitala HCP w którym całkowicie zbagatelizowano mój krwiak na lewej nerce, który zdaniem lekarzy z tego oddziału (w szpitalu HCP urolog nie oglądał mnie ani razu!) miał się wchłonąć w ciągu 3-ch miesięcy a który po trzech tygodniach powiększył się do tego stopnia, że zagrażał mojemu życiu. Podczas późniejszej dwukrotnej mojej hospitalizacji na Oddziale Urologicznym w Szpitalu w Puszczykowie miałem przyjemność być pod opieką bardzo dobrego zespołu lekarzy a bezpośrednio dr Adama Guźniczaka, którego wiedza i rady doprowadziły do uratowania mojej lewej nerki, która uszkodzona przez duży pourazowy krwiak powinna być zgodnie z ogólnie przyjętym w takim przypadku postępowaniem – usunięta. Dzisiaj wystarcza już po tym leczeniu kontrola stanu tej nerki, w której jedynie pozostała niewielka blizna nie upośledzająca jej pracy.
Poza wiedzą medyczną, jest to prawdziwy lekarz z powołania, którego podejście do pacjenta w tak intymnych i trudnych sprawach jest godne najwyższej oceny a z mojej strony polecenia z podziękowaniem za przywrócone zdrowie.

Opinia dodana przez: Roman Jozwiak bambi44

Poznań

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I SPECJALISTA Z POWOŁANIA POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY ZE ZDROWIEM .

Kayedra kliniki urologii
szfajcarska
Poznań

Lekarz z doświadczeniem,kompetentny no i człowiek o wielkim sercu.Polecam serdecznie.

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

-Doskonały lekarz,z równie świetnym dr Adamem przejęli opiekę nad moim Tatą- po śmierci nieodżałowanego, wspaniałego dr Nowakowskiego.Ciężki przypadek uszkodzenia moczowodu po operacji esicy , w tle nawracające i wykańczające clostridium -z tym walczyli -nefrostomia,udana operacja rekonstrukcji moczowodu-tego dokonali-dziękujemy Wam za Zycie Taty ,walczyliśmy o nie intensywnie,na szczęście Cudowny człowiek trafił na cudownych Lekarzy.

Cały personel szpitala św.Rodziny to ludzie kompetentni,oddani pracy,wspaniali.Życzymy wszystkiego ,co najlepsze dla pana Marcina ,pana Adama i całej drużyny z Urologii

Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Roland Dadej

USG, Urolog

Przychodnia Lekarska MEDEO
ulica Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

To co najwazniejsze i wyroznia Dr Dadeja sposrod innych lekarzy z ktorymi sie spotykalem, to empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Czuje sie, ze nie tylko dysponuje odpowiednia wiedza ale i checia jej spozytkowania dla dobra chorego. Potrafi w odpowiedni sposob przekazac informacje i widac, ze nie chodzi tylko o to by pacjent wyszedl z recepta, ale by zrozumial po co mu ona. Bardzo dziekuje Doktorze za pomoc i zycze dalszych sukcesow. Robert D.

Opinia dodana przez: r11 r11

Urolodzy w mieście Poznań