Urolog Poznań

Urolog Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej
Urolog Poznań dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą.
Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Łomżyńska 1/8
61-048 Poznań

Do takiego lekarza chce się chodzić . Bardzo kulturalny i profesjonalny. Wszystko wytłumaczył i przede wszystkim kompleksowo zbadał.

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona
Świetny fachowiec! Z powodzeniem wykonała trudną operację raka prostaty u mojego taty. W dodatku bardzo miła, ciepła i serdeczna. Budzi zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Iga

Poznań

To jest ten idealny przypadek połączenia kilku cech: obszernej wiedzy fachowej wraz z doświadczeniem oraz wysokiej kultury osobistej i niesłychanej życzliwości oraz ciepła.

Jednym słowem - znakomity lekarz !
Opinia dodana przez: Katarzyna

111 Wojskowy

Poznań

Jest moim urologiem,operował mi pęcherz w 2014.W ten sposób chciałem publicznie podziękować.Lekarz fachowo tłumaczy, jest przejmujący się stanem zdrowia pacjenta.Godny polecenia na 100 %.
Opinia dodana przez: Andrzej

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Ściegiennego 22
Poznań

Na Oddział Urologiczny Szpitala w Puszczykowie, gdzie pracuje dr Adam Guźniczak trafiłem w sierpniu 2011 roku, po wypadku komunikacyjnym i po uprzednim pobycie w Oddziale Ratunkowym i na Oddziale Chirurgicznym szpitala HCP w którym całkowicie zbagatelizowano mój krwiak na lewej nerce, który zdaniem lekarzy z tego oddziału (w szpitalu HCP urolog nie oglądał mnie ani razu!) miał się wchłonąć w ciągu 3-ch miesięcy a który po trzech tygodniach powiększył się ...
Opinia dodana przez: Roman Jozwiak

Kayedra kliniki urologii
szfajcarska
Poznań

Lekarz z doświadczeniem,kompetentny no i człowiek o wielkim sercu.Polecam serdecznie.

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

-Doskonały lekarz,z równie świetnym dr Adamem przejęli opiekę nad moim Tatą- po śmierci nieodżałowanego, wspaniałego dr Nowakowskiego.Ciężki przypadek uszkodzenia moczowodu po operacji esicy , w tle nawracające i wykańczające clostridium -z tym walczyli -nefrostomia,udana operacja rekonstrukcji moczowodu-tego dokonali-dziękujemy Wam za Zycie Taty ,walczyliśmy o nie intensywnie,na szczęście Cudowny człowiek trafił na cudownych Lekarzy.
Cały personel szpitala św.Rodziny to ludzie kompetentni,oddani pracy,wspaniali.Życzymy wszystkiego ,co najlepsze dla pana Marcina ,pana Adama i ...
Opinia dodana przez: Justyna

Urolodzy w Poznaniu