dr n. med. Maciej Strzyżowski

Urolog

dziś mija rok jak pan doktor M. Strzyżowski mnie zoperował ( co do dnia- 29.04.2014), usuwanie kamieni nerkowych- bardzo dobry specjalista i człowiek , , konkretny -polecam i dzięki doktorze , do dziś nic nie boli ,jest dobrze

Wspaniały lekarz, każdemu polecam są to złote rączki, opiekuje się pacjentem nie lekceważy go, konkretny wspaniały lekarz, ja dostałem telefon od znajomego i każdemu znajomemu go w potrzebie go dam bo warto leczyć się u tego lekarza.

Bardo dobry lekarz z ogromnym doświadczeniem, poświęca sie swojej pracy . Nie naciaga na niepotrzebne wizyty. Bardzo konkretny. Nie spodoba sie pacjentom którzy chca byc głaskani po głowie ale tym którzy przyszli po porade medyczna napewno pomoże. Polecam

nie polecam - liczy się tylko kasa nie człowiek

nie polecam - liczy się tylko kasa nie człowiek

żyję bo zaufałem Panu doktorowi miałem nowotwór złośliwy prostaty. Operację wyknał wspaniale /w 2004 r/

żyję bo zaufałem Panu doktorowi miałem nowotwór złośliwy prostaty.
Operację wyknał wspaniale /w 2004 r/

Bardzo szanuje dr Strzyżowskiego za profesjonalizm i zyczliwosc. Pomogl mojej Mamie. Jest rzeczowy i skupia sie na problemie. A robi to wszystko bardzo zyczliwie. osobom, ktore go nie znaja moze wydawac sie szorstki ale to dlatego ze bardzo skupia sie na problemie, na pacjencie. Chce pomoc i zadaje konkretne pytania. Ale to wynika z zaangazowania. A przy tym, co wazne, czlowiek ogromnej kultury i klasy... Dziekuje Panie Doktorze...

korzystam z usług doktora macieja i bardzo go polecam wdzięczny pacjęt Cz. Rad.

korzystam z usług doktora macieja i bardzo go polecam wdzięczny pacjęt Cz. Rad.

Lekarz nieuprzejmy. Mający problem z udzieleniem informacji rodzinie. Arogancki, robiacy łaske na prywatnej wizycie.