Lekarze Urolog Poznań

To jest naprawdę dobry lekarz,godny polecenia z ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Zajmuje się pacjentem używając dostępnego sprzętu ale też nie rezygnuje ze swoich doświadczeń i tradycyjnych uznanych metod.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Urolog, Androlog

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej
Byłem na jednej wizycie na początku grudnia zapisał mi leki ziołowe i do dzisiaj borykam się z problemem a mamy prawie wrzesień kompletnie nie polecam lekarza jak dla mnie nie zna się na swojej pracy i jeszcze za wizytę życzy sobie jak za wizytę u super specjalisty. Obiema rękami się podpisuje ze go nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: Kuba

dr n. med. Paweł Kroll

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Podbipięty 37
Poznań

Doktor godny polecenia, konkretny, jedyne czego mi zabrakło, to prowadzenia kartoteki dla swojego pacjenta. Mam wrażenie, że nigdy nie wiedział za bardzo kim jesteśmy, ale kazał też mieć przy sobie uporządkowane badania i zawsze się z nimi zapoznawał na wizycie. Odpowiednio nas pokierował, zawsze z wizyty wychodziliśmy uspokojeni i z planem działania. Rzeczowy, z dużą i aktualną wiedzą, rozsądny, nie kieruje na operacje "dla sportu", szuka najpierw innych rozwiązań, ale ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

prof. Konstanty Tukallo

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Przprowadzono u mnie zabieg chirurgiczny. Wszystko bylo jak najbardziej profesjonalne. Obsluga, podejscie do pacjenta itd. Problem pojawil sie po okolo roku czasu od zabiegu poniewaz dolegliwosc wrócila dodatkowo pojawil sie nowy problem ( konsultowane u innych lekarzy którzy stwierdzili "dlad w sztuce". Nie mam zalu za blad bo kazdy sie moze pomylic. Mam zal ze asysten pana profesora zwala wine na mnie za niedostosowanie sie do zalecen pozabiegowych co nie ...
Opinia dodana przez: 7agan

dr hab. n. med. Andrzej Jankowski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

ulica Radosna 10
60-593 Poznań

Witam :) Dr Jankowski uratował mi życie gdy mialam ok 5 lat :). Obecnie mam 38. Dziekuję :) Godny polecenia. Ogromna wiedza.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr n. med. Tomasz Stachowski

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Nie polecam. Umówiony koszt wizyty przez recepcjonistkę miał być 300zł, a po badaniu lekarz zażądał 500zł "bo tyle bierze za pierwszą wizytę". Jasne zapłaciłem bez mrugnięcia ale chociaż papier na łóżku diagnostycznym by zmienili, bo kładłem się na papierze po poprzednim pacjencie. Sama diagnoza USG przyniosła mało informacji, trzeba było ciągnąć doktora za język, plus nie wypada im tak oszukiwać na kasie.
Opinia dodana przez: Krzysztof Bohdan

Adam Michalski

Urolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Rekomenduję. Nie potrafię wyrazić wdzięczności, ponieważ się nie da, a zwykłe dziękuję nie wystarczy. Każda osoba, która miała do czynienia z podobnymi problemami, doskonale wie o czym mówię. Dziękuję Panu dr Michalskiemu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zmuszeni korzystać z pomocy urologów.
Opinia dodana przez: Radek Kawka

dr n. med. Maciej Strzyżowski

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

dziś mija rok jak pan doktor M. Strzyżowski mnie zoperował ( co do dnia- 29.04.2014), usuwanie kamieni nerkowych- bardzo dobry specjalista i człowiek , , konkretny -polecam i dzięki doktorze , do dziś nic nie boli ,jest dobrze
Opinia dodana przez: Krzysztof z Gorzowa Wlkp
Świetny lekarz, wspaniały człowiek! Trafiłem do niego z zapaleniem pęcherza, straszny ból. Pomógł mi. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, trafiłem do niego przez mojego ojca, który leczy się u niego na prostatę. Polecam.
Opinia dodana przez: Nikodem

dr n. med. Ryszard Prędki

os. Stare Żegrze 139 lok. 3
61-249 Poznań

Profesjonalista! Znakomity lekarz! Dokładnie opowiedział o przyczynach schorzenia udzielił wyczerpujących informacji na każde z moich pytań. Wizyta bez pośpiechu. Bardzo miły i sympatyczny!

dr n. med. Jerzy Atler

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Jestem pacjentem dr od wielu już lat. Jestem pod wrażeniem życzliwosci i kompetencji a także wzorowej kompleksowości leczenia. Serdecznie polecam. Witold Horst
Opinia dodana przez: Witold

lek. med. Marcin Majek

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

-Doskonały lekarz,z równie świetnym dr Adamem przejęli opiekę nad moim Tatą- po śmierci nieodżałowanego, wspaniałego dr Nowakowskiego.Ciężki przypadek uszkodzenia moczowodu po operacji esicy , w tle nawracające i wykańczające clostridium -z tym walczyli -nefrostomia,udana operacja rekonstrukcji moczowodu-tego dokonali-dziękujemy Wam za Zycie Taty ,walczyliśmy o nie intensywnie,na szczęście Cudowny człowiek trafił na cudownych Lekarzy. Cały personel szpitala św.Rodziny to ludzie kompetentni,oddani pracy,wspaniali.Życzymy wszystkiego ,co najlepsze dla pana Marcina ,pana Adama i ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Michał Martyński

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Nazwanie go lekarzem to obraza dla tego zawodu! Przestrzegam wszystkich rodziców i błagam, by nie oddawali swoich dzieci w jego ręce!
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Piotr Nowakowski

Gabinety
ul.Palacza
Poznań

NIGDY WIĘCEJ!!! ZWYKŁY OSZUST!!! Na wstępie chciałbym dodać,ze zanim udałem się do tego "oszusta",bo lekarzem nazwać go nie można miałem mieszane uczucia po przeczytaniu niektórych z opinii. Teraz po przeczytaniu wszystkich opinii żałuje ,ze poświęciłem owemu oszustowi zmarnowany czas i pieniądze i przestrzegam wszystkich,którzy sie wahają czy iśc czy nie iśc.Zdecydowałem sie jedynie na ten ruch tylko i wyłącznie dlatego,ze polecił mi go mój lekarz rodzinny,który zasugerował mi,ze ten "oszust" ...
Opinia dodana przez: DRAMAT

lekarz Kazimierz Wysocki

ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Witam. Na wizycie w Jarocinie w listopadzie 2020 o ile tak można to nazwać lekarz nie przeprowadził wywiadu a byłoby o czym mówić bo juz nie raz szpitalnie mnie leczono. Doktor również nie zrobił mi badania USG i stwierdził że on nie widział jeszcze takiego przypadku i nie ma pojęcia co dalej robić. W końcu zapisał sterydową maść na receptę i skasował 200 zł za poświęcone mojej osobie 5 minut. ...

prof. Zbigniew Kwias

Ozimina 16
61-664 Poznań

Niezrównany fachowiec i specjalista. Specyficzne poczucie humoru, które, jak sądzę po opiniach zamieszczonych przez innych pacjentów (albo nieudolną konkurencję) jedni akceptują i lubią, a inni nie. Profesor Kwias to taki troszkę Dr House.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Antczak

Cegielskiego 6a
61-862 Poznań

Kiedy z obustronną kamicą nerkową znalazłem się na oddz. Urologi u ordynatora Antczaka ( z zagrożeniem życia) przy ul Szwajcarskiej w Poznaniu, myślałem że tam na pewno mi pomogą, jakże się myliłem. Pan Antczak po paru dniach wypchną mnie do domu z kamicą nerkową, posocznicą nerko pochodną i migotaniem przedsionków. Ratunku musiałem szukać w innym szpitalu Panu Antczakowi i jego koledze Wojnarowi za to co mi zrobili( lub nie zrobili ...
Opinia dodana przez: shedows1969

dr n. med. Kazimierz Pruszewicz