dr Piotr Cieśliński

Urolog

Najlepszy specjalista na świecie:)) wykonał u mnie bardzo skomplikowaną operacje naprawcza zamknięcia przetoki pecherzowo pochwowej( powikłanie po przeciętym pęcherzu przy porodzie - inny lekarz złe zszył pęcherz i wytworzyła się dziura doktor Piotr z powodzeniem to naprawił). Przetoki bardzo często nawracają i nie kończy się na jednej operacji a doktorowi udało się mnie naprawic już za pierwszym razem:)) 2 poprzednich urologów do których chodziłam nie potrafiło podczas badania zdiagnozować przetoki - doktorowi Cieślińskiemu udało się to już na samym początku. Jako jedyny z 3 urologów do których chodziłam wykonał posiew po cewnikowaniu i za pierwszym razem trafił z odpowiednim antybiotykiem w bakterie. Wspaniały diagnosta, dokładny, bardzo dba o każdego swojego pacjenta( w szpitalu bardzo wychwalany przez wszystkich pacjentów z jakimi miałam kontakt oraz przez personel jako znakomity fachowiec) zawsze pomocny, bezproblemowy kontakt.Po operacji doktor zawsze zajrzał do pokoju, aby zobaczyć jak się czuje. Obdarzony ogromna empatia do pacjenta - rozumie cierpienie, ból i chce jak najlepiej umie pomoc.
Dzięki niemu po kilku miesiącach bólu, chodzenia w pampersach mogłam wrocic do normalnego funkcjonowania i cieszyć się życiem:))) Jestem mu dozgonnie wdzięczna:)))

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta. Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie moje wyniki w tym zakresie są zadawalające. Od dawna choruję na kamicę nerkową z którą od wielu lat miałam problem. ...

Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie moje wyniki w tym zakresie są zadawalające. Od dawna choruję na kamicę nerkową z którą od wielu lat miałam problem. Byłem przekonany, że z tymi kamieniami i czasami kolkami muszę nauczyć się żyć. Dotychczasowe leczenie było zupełnie nie skuteczne (farmakologia, ultradźwięki itp.). Doktor Piotr przekonał mnie żeby próbować dalej leczyć to i szukać nowych możliwości leczenia. Miałem w obu nerkach pow. 20 złogów wielkości ok. 1 cm każdy.
Od pewnego czasu pan doktor mówił mi, że pojawiła się również w Polsce możliwość rozbijania kamieni nerkowych nową metodą RIRS i namawiał mnie by spróbować tej nowej bardzo skutecznej metody leczenia. Dopiero gdy poinformował mnie, że już on sam w szpitalu w Śremie wykonuje te zabiegi po szczegółowym omówieniu tej metody zdecydowałem poddać się temu zabiegowi. Ze względu na dużą ilość złogów zabieg był wykonany w dwóch etapach – lewa nerka z 8 kamieniami była zrobiona pod koniec ub. roku, a prawa nerka z 13 kamieniami po ok. 3 miesiącach w styczniu tego roku. Zabieg wykonywany jest metodą laporoskopową a złogi rozbijane są giętkim laserem. Po każdym z tych zabiegów wychodziłem ze szpitala na następny dzień i praktycznie w pełni sprawny wracałem samodzielnie do domu. Bardzo dziękuję panu doktorowi i całemu jego zespołowi ze szpitala w Śremie za profesjonalizm i doskonałą opiekę.

Polecam doktora Cieślińskiego. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i wstępne badanie, następnie skierował na kompleksowe badania laboratoryjne. Na kolejnej wizycie i zakończeniu badania wszystko dokładnie przeanalizował i wytłumaczył wyniki badań. Jestem wdzięczny za umiejętne podejście, rozładowanie stresu i empatię przy przekazywaniu informacji o mojej chorobie oraz doborze sposobu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego specjalistę innym pacjentom.

Ja trafiłem do dr Piotra Cieślińskiego po powikłaniu jakie miałem po stulejce robionej przez innego młodego Urologa. Jednak oprócz korzystnej ceny ważne jest również doświadczenie i umiejętności lekarza. Na szczęście po poprawce nacięcia wszystko jest już ok. Jestem mega wdzięczny, że dotarłem do dr Cieślińskiego.

Witam, mialem problemy urologiczne i szukalem pomocy u wielu lekarzy, jednak fachowa pomoc to dr n. med. Piotr Cieśliński. Wspanialy lekarz, ktory pomaga i dobrze stawia diagnoze. Konkurencyjne ceny oraz dobry dojazd. Polecam każdemu! :)

Witam,

Świetny fachowiec.Bardzo pomógł mojemu ojcu gdy rozpoznano u niego raka. Wcześnie rozpoznana choroba i fachowo wykonany zabieg.Poza profesjonalnym, cechuje go bardzo ludzkie podejście do pacjentów.Jesteśmy mu bardzo wdzięczni!

Pan Dr Piotr Cieśliński angażuje się w badanie, rozmowę. Chce jak najlepiej, szuka rozwiązań. Indywidualnie podchodzi do pacjenta.

Pod opiekę pana doktora Cieślińskiego trafił mój teść po wędrówce od jednego profesora do drugiego. Nie wierzył, że znajdzie lekarza, który będzie mu w stanie pomóc. Bardzo mile się rozczarował. Doktor Ciesliński okazał się nie tylko bardzo miłą, serdeczną i komunikatywną osobą, ale przede wszystkim bardzo dobrym specjalistom. To jak Pan doktor Cieśliński zajął się moim teściem, w dzisiejszych czasach zakrawa na nagrodę i pochwałę! Dzięki niemu tacie udało się zachować nerkę i przejść, przez trudny zabieg, który dzięki Panu doktorowi udał się w 100% i bez najmniejszych komplikacji. Pan doktor nie tylko pomógł fizycznie, ale również sprawił, że tata lepiej poczuł się psychicznie oraz uwierzył, że rak to nie wyrok. Nie znajduje słów uznania dla tego wybitnego specjalisty. Wydaje się, że zwykłe dziękuje nie wystarcza. Na podziękowania mówi, że zrobił tylko to co do niego należało… Naprawdę polecam tego wybitnego lekarza każdemu kto ma jakikolwiek problem w dziedzinie urologii.

Zabieg wykonany szybko i bez bólu. Cały czas zadawał pytania i informował, co robi w danej chwili. Jestem bardzo zadowolony z efektu po zabiegu. Moje problemy z którymi się zgłosiłem ustąpiły. Trochę czekania przez wizytą, ale tak to już bywa, gdy idziemy do wybitnego specjalisty. Bardzo miły i uprzejmy.​

Lekarz bardzo dobry i godny polecenia. Dobrze wszystko objaśnia i dostępny dla pacjenta o każdej porze dnia.