Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

wspanialy czlowiek i lekarz...polecam!!!!!poswieca tyle czasu ile potrzeba...nie tylko onkolog ale rowniez wsapniale podejscie psychologiczne..

Panie doktorze wiem, że jest Pan na emeryturze co jest dla pacjentów wielką stratą. Udzielam opinii, aby podziękować za troskliwą opiekę jaką obdarzał Pan pacjentów. Życzę Panu długich, zdrowych i szczęśliwych lat życia. Z wyrazami szacunku, wierna pacjentka Anna P. z okolic Kamiennej Góry.

Wspaniały, inteligentny i kompetentny.Dwukrotnie dzięki trafnej i zdecydowanej diagnozie oraz wzorowo przeprowadzonych operacjach Pan doktor uratował mi życie. Dziękuję.

Najcudowniejszy lekarz na świecie, jestem mu strasznie wdzięczna za wszystko a do tego bardziej uprzejmego. kompetentnego i ludzkiego lekarza nie spotkałam.katarzyna

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń