Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Wg mnie jest to naprawdę dobry lekarz, cierpliwy, niezwykle taktowny ale także niezwykle kompetentny. Myślę, że w przypadku problemów ze zdrowiem w zakresie onkologii warto wybrać się do takiego fachowca a nie szarlatana (patrz: onkomed).

Podpisuję się pod powyższymi komentarzami. Zyczę jednoczesnie wszystkim cierpiącym zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz nam wszystkim ,żeby takich wspaniałych lekarzy jak Doktor Tupikowski było coraz więcej :) Dziękujemy Panie Doktorze

Pan doktor to wielki człowiek i super lekarz.Polecam GO od lat wszystkim potrzebującym.

Cieszę się, że mogłam być pacjentką dr Tupikowskiego, bo jego profesjonalizm z ludzkim obliczem ułatwił mi i złagodził obawy związane z tą groźną chorobą. W taktowny, rzeczowy i wyczerpujący sposób przygotował mnie do zabiegu, "oswoił" mnie z moim rakiem.

Brdzo dobry lekarz poświęca dużo czasu pacjentowi na wizycie prywatnej jak i publicznej gorąco polecam

Uprzejmy.,kompetentny-w sposob bardzo dostępny przedstawia chorbe i jej przebieg leczenia.Potrzeba wiecej takich lekarzy.A spokoj -to jest to,czego nam potrzeba.

Świetny lekarz nie tylko prywatnej praktyki ale także w publicznej

Świetny lekarz nie tylko prywatnej praktyki ale także w publicznej

Wzbudzający zaufanie , o wysokiej kulturze osobistej a przy tym cierpliwy, ciepły ,wspaniały człowiek . Specjalista w swojej dziedzinie . Operował mi oba płaty tarczycy . Bez powikłań a blizna prawie niewidoczna .