Witold Kolber

Chirurg ogólny

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi. Znam go głównie z medycyny estetycznej, ale jak sie okazało jest przede wszystkim dobrym chirurgiem, który podjął się poważnego zabiegu mojej mamy. Dziękujemy za pomoc i wsparcie. Jest pan niezwykle dobry.

Cieszę się, że pan dr Witold Kolber wykonuje również specjalistyczne zabiegi.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Jest pan niezwykle dobry.

Jestem zachwycona tym lekarzem. Dawno nie miałam okazji być w rękach kogoś tak skrupulatnego, doświadczonego, chętnego do pomocy. Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem. leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo. Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję!!!

Kto mógłby mi dobrze doradzić , wesprzeć i zaangażować się w mój problem.
leczenie i operacje przepukliny pachwinowej została wykonana fachowo.
Terapia z pomocą takiego lekarza, to czysta przyjemność.
Uważam, że lepiej trafić nie mogłam.
Dziękuję!!!

Godny zaufania chirurg, który jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Trafienie na niego było najlepsza rzeczą Prawidłowo wystawił diagnozę, dzięki czemu mogłam przejść od razu do odpowiedniego leczenia.

Trafienie na niego było najlepsza rzeczą

Miałam poważne problemy z nadmiernym owłosieniem i bardzo chciałam się ich pozbyć metoda sprawdzoną, bezbolesną i bezpieczna dla mojej skóry. Pan doktor polecił mi depilacją laserową. Bardzo się obawiałam, ale pan doktor zapewnił mnie , że nie ma powodów. I dokładnie tak właśnie było :) Jestem już po całej serii zabiegów. Wszystko poszło zgodnie z planem, a ja mogę cieszyć się gładkimi plecami :)

Dla mnie bombowa konsultacja z zakresu antykoncepcji. Pani doktor jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. Wyjaśniła mi działania i skutki uboczne i dzięki niej wiem na co mam się zdecydować.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Andrychów"?

os. Kopernika 6

32-650 Kęty
Całodobowe świadczenia szpitalne
ulica Karmelicka 7a
34-100 Wadowice
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim