Witold Kolber

Z pomocą doktora Witolda guz piersi został usunięty doszczętnie i profesjonalnie. Po operacji nie byłam nawet poddawana żadnej chemioterapii, a to ze względu na pomyślny przebieg dalszych reakcji w moim organizmie. Dobro, które otrzymałam zawdzięczam doktorowi Witoldowi. Szczerze dziękuję, jeszcze raz.!

Dobro, które otrzymałam zawdzięczam doktorowi Witoldowi.
Szczerze dziękuję, jeszcze raz.!

Do gabinetu udałam się, aby wykonać badanie USG w czasie ciąży. Zostałam bardzo miło przyjęta i troskliwie się mną zaopiekowano. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadziła badanie i przekazała mi wiele informacji na temat dziecka. Sam gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, co w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem pani Kolber sprawia, że jest to miejsce naprawdę godne polecenia.

Znakomity lekarz, sympatyczny i zaangażowany w swoją pracę, bardzo kontaktowy i delikatny, podchodzi do pacjenta z troską o jego potrzeby - to się ceni. Już od początku byłam pewna, że wszystko pójdzie dobrze - i się nie myliłam. Dzięki swojemu doświadczeniu i pełnej wiedzy jaką posiada wykonał zabieg perfekcyjnie, skutecznie i poprawnie. Do gabinetu zapisałam się w celu usunięcia brodawki. Po fachowej konsultacji przyszedł czas na laserowe usunięcie. Nic nie bolało, zabieg nie trwał długo, a okazał się naprawdę skuteczny. Dziękuję za pana zaangażowanie i wsparcie. Bez Pana pomocy chyba ...

Do gabinetu zapisałam się w celu usunięcia brodawki.
Po fachowej konsultacji przyszedł czas na laserowe usunięcie.
Nic nie bolało, zabieg nie trwał długo, a okazał się naprawdę skuteczny.
Dziękuję za pana zaangażowanie i wsparcie.
Bez Pana pomocy chyba bym się nie zdecydowała.