lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Genialny lekarz. Uratował mi życie. Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. ...

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. Takiego lekarza to ze świecą szukać. I każdy lekarz powinien się od niego uczyć profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.

Rewelacyjny lekarz. Poznaliśmy p. doktora w szpitalu. Bardzo sympatyczny, cierpliwy i kompetentny. Operował naszego syna, niby drobiazg ale pan doktor potraktował sprawę poważnie. Bardzo gorąco polecam!!!! Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy. Monika Wróblewska

Bardzo gorąco polecam!!!! Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy.
Monika Wróblewska

polecam zdecydowanie polecam, na świecie jakby każdy lekarz brał z Pana Doktora przykład byłoby idealnie.

Takiego lekarza to ze świeczką szukać!!!Zrobił więcej niż musiał i dozgonnie będę Mu wdzięczna.

Polecam w 100 % tego specjalistę spotkaliśmy go w szpitalu w Poznaniu ul. Szpitalna przeprowadzał operacje mojej córce, bardzo kompetentny lekarz a zarazem super człowiek.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Września"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań