Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Dziecięcy Września

- 4 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet
Piastów 16
Września

Średnia ocen: 5,0/5

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje ...

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Powiem wprost, gdyby nie doktor Porzucek, to pewnie leżałabym od 7 lat na cmentarzu. Zawdzięczam mu życie. Takiego lekarza to ze świecą szukać. I każdy lekarz powinien się od niego uczyć profesjonalizmu i podejścia do pacjenta.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Weronika
# 2

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 10
+3 więcej

Gabinet
Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Średnia ocen: 3,7/5

Profesjonalne podejście do pacjenta rozpoznanie choroby - idealne. Miły biodro wymienił mi idealnie Bardzo Dziękuje Panu doktorowi z całego serca.

Profesjonalne podejście do pacjenta rozpoznanie choroby - idealne. Miły biodro wymienił mi idealnie Bardzo Dziękuje Panu doktorowi z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika
# 3
+2 więcej

varius medica
sikorskiego 2
62-300 Września

Średnia ocen: 3,5/5

Bardzo dobry specjalista z powołania i pasją do zawodu . Podejście do dzieci super ,miły oraz bardzo uprzejmy. Chodzę z synem ok 4 lat i nic zlego nie mogę powiedzieć na temat doktora. Przeprowadził już 2 operacje ,oczywiscie skuteczne, opieka ...

Bardzo dobry specjalista z powołania i pasją do zawodu . Podejście do dzieci super ,miły oraz bardzo uprzejmy. Chodzę z synem ok 4 lat i nic zlego nie mogę powiedzieć na temat doktora. Przeprowadził już 2 operacje ,oczywiscie skuteczne, opieka po operacji bardzo dobra . Wizyty w poradni to sama przyjemność ,drktor bardzo dobrze i dokladnie tłumaczy chorobę na każdym etapie leczenia. W naszym przypadku okazał się również świetnym psychologiem ,kiedy tego potrzebowalismy. Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i zaangażowanie .Mówił niekiedy o moim synku jak o swoim wnuku, my również czuliśmy to zaangażowanie i pasję jaką Pan doktor posiada .Córkę również leczylam u doktora z bardzo dobrym skutkiem. W razie jakiejkolwiek wątpliwości czy potrzeby porady specjalisty mogłam dzwonić ,pisać i nigdy doktor nie odmówił porady nawet na urlopie 😊 . Przed nami jeszcze jakis czas leczenia ,ale z Tym drktorem to sama przyjemność . Polecam bardzo doktora jest On profesjonalistą w chirurgii dzieciecej, ale również fajnym i bardzo dobrym człowiekiem . Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i wielkie serce 💞💕💖.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Justyna
# 4

lekarz Henryk Górniak

Chirurg dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 0

Przychodnia Lekarza Rodzinnego LEK-MED
Fromborska 24
62-300 Września

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat