lekarz Maciej Słowiński

3,5
3,1
3,5
3,2

Bylam prywatnie u czulam sie jakbym go jeszcze przepraszac musiala ze jestem. Lekarz kazal mi zrobic badania i mu pokazac to prostacko odpowiedzial po co to robilam. W ogole nie spotkalam sie z takim podejsciem. Ludzie wchodzili i wychodzili od niego jak z warzywniaka juz w poczekalnie wiedzialam ze cos z nim nie tak. Na koniec wizyty powoedzial mi ze jak chce to moze mi przepisac jakies lekarstwa. Ja sie pytam czy pomoga a on nie ale jak chce to moge moze mi przepisac.... brak slow... Prywatnie ani na fundusz z daleka...

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze. CIezko uzyskac wyjaśnienia co do stanu zdrowia, ignorujace podejscie do pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze.

Mieszkam w Gorzowie Wlkp i leczyłem sie u Pana doktora od 3 lat,jestem w tej chwili po operacji tętniaka aorty brzusznej i jestem bardzo zadowolony z tego,że robił to własnie doktor Słowiński Maciej,moje wizyty odbywały sie po przez N.F.Z. i chciałbym własnie w ten sposób podziękowac Panu doktorowi za pomoc memu zdrowiu DZIĘKUJĘ.

Doktor Słowiński operował mnie 4 tygodnie temu na żylaki(lipiec 2012r).Lekarz godny zaufania,miły, kompetentny,dokładnie wytłumaczył na czym polega leczenie.Zawsze uśmiechnięty.Polecam Go znajomym.

W 2007 miałam operacje u Dr Słowinskiego, ktory jest specjalista w swojej dziedzinie.Kompetentny, kompleksowo bada i spełnia oczekiwania. Na kontroli jestem u niego co kilka miesiecy i zawsze wychodze zadowolona :-)...

kompetentny, przemiły, serdeczny, dobry człowiek

kompetentny, przemiły, serdeczny, dobry człowiek

Jestem zadowolona p.dr Słowinski opewrował mnie dwa razy na żylaki uwazam ze jest dobry .Ja osobiscie polecam go znajomym i kożystaja z jego pomocy:)

Nie jestem zadowolona wyniki trzymał miesiąc i stwierdził, że to nie jego działka. Żadnej wskazówki co dalej. Byłam u innego i jak najbardziej potrzebny był "naczyniowiec".

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam