lekarz Maciej Słowiński

Chirurg naczyniowy

2,9

Jestem zadowolona p.dr Słowinski opewrował mnie dwa razy na żylaki uwazam ze jest dobry .Ja osobiscie polecam go znajomym i kożystaja z jego pomocy:)

W 2007 miałam operacje u Dr Słowinskiego, ktory jest specjalista w swojej dziedzinie.Kompetentny, kompleksowo bada i spełnia oczekiwania. Na kontroli jestem u niego co kilka miesiecy i zawsze wychodze zadowolona :-)...

NIE POLECAM, NA KASĘ CHORYCH PRZYJMUJE BO MUSI, WIZYTY PRYWATNE MILE WIDZIANE Z JEGO STRONY.

Mieszkam w Gorzowie Wlkp i leczyłem sie u Pana doktora od 3 lat,jestem w tej chwili po operacji tętniaka aorty brzusznej i jestem bardzo zadowolony z tego,że robił to własnie doktor Słowiński Maciej,moje wizyty odbywały sie po przez N.F.Z. i chciałbym własnie w ten sposób podziękowac Panu doktorowi za pomoc memu zdrowiu DZIĘKUJĘ.

Nie rozumię - lekarz przyjmuje prywatnie (pracuje w szpitalu państwowym)- a bierze za zabieg jakby wykonywał w prywatnym gabinecie. Po co jest Kasa Chorych (NFZ) ?? Nie polecam !!!!!!

cudowny bardzo uprzejmy grzeczny potrafi człowiekowi naprawdę pomóc

cudowny bardzo uprzejmy grzeczny potrafi człowiekowi naprawdę pomóc

rewelacyjny lekarz, podejście do pacjenta doskonałe. Leczył mnie, moją córkę oraz matkę. Wszyscy zdrowi. Wiecej takich doktorów