dr n. med. Zbigniew Krasiński

2,6
2,4
2,4
2,1

Zero kultury, brak czasu dla pacjenta bardzo złe podejście, nie trafione diagnozy, 200zl za wizytę która trwała 3minuty. Wypisywanie recept bez konsultacji czy nie będą kolidować z innymi lekami.... itd. Nie polecam!!!!!

Nie polecam!!!!!

Nie polecam, po wizycie u "profesora "nie wiedZiałem więcej niż przed, nie zrobi usg nie spojrzy na chore miejsce. Wizyta trwa ok 3 min.Amica przez tanich "lekarzy "traci dobre imie.

Jestem rozczarowany podejściem do pacjenta. Cała wizyta z zebraniem wywiadu, badaniem, które odbyło się na stojąco, wypisaniem leku trwało 3-4 minuty. Nie wiem czy zaaordynowany lek nie koliduje z innymi lekami, które pobieram. Nie padło żadne pytanie na temat moich innych schorzeń i pobieranych leków. Trudno się dziwić czas trwania wizyty to uniemożliwiał. Cena badania 250,00 złotych. Absolutnie odradzam.

Wizyta trwala maksymalnie 5 minut. Lekarz w godzinach 13-16:30 przyjął 39 pacjentów (koszt wizyty 150 zł płatne przed wizytą w rejestracji. Łatwo można obliczyć ile trwała jedna konsultacja (około 5 minut). Diagnoza została postawiona już w drzwiach bez żadnych badań. Serdecznie nie polecam.

Brak czasu dla pacjenta, każda wizyta to 2-3 minuty i zawsze bawił się telefonem. Operacja usunięcia żylaków musiała zostać powtórzona po 10 m- cach, na szczęście zrobił to już inny lekarz.

szczerze nie polecam . Nawet nie miałam przyjemności wejść do gabinetu, gdyż pan doktor informując wszystkich że się spóżni przyjechał w miarę punktualnie ale niezważając na przesunięte wizyty pacjentów wyszedł wcześniej mając w nosie osoby, które były jeszcze do niego umówione. Widocznie czekała go jeszcze prywatna praktyka , a nie interesują go pacjenci na NFZ.Jak dla mnie człowiek z tyloma tytułami, niby wykształcony, powinien wykazać się jakąkolwiek kulturą i na swoich pacjentów poczekać, chociażby dlatego, że przyszli na wizytę póżniej , gdyż zostali tak poinformowani. Moja ocena na temat wizyty u Pana doktora jest dużo niższa niż niż pokazują żółte gwiazdki

Lekarz który traktuje ludzi jak zwierzęta porównując szybkość badania do upławów na wacik . To jest sz*****sz.

Nie polecam!!! Wizyta prywatna trwała 2 minuty . Zero zainteresowania historią choroby . Szkoda czasu i pieniędzy .

Szkoda czasu i pieniędzy .

Bardzo dobry lekarz. Uratował naszą córeczkę. Zawsze znajdował czas, nawet poza godzinami pracy, czy w weekendy. Trudno mi czytać poniższe opinie. Nam Profesor Krasiński bardzo bardzo pomógł.

Trudno mi czytać poniższe opinie. Nam Profesor Krasiński bardzo bardzo pomógł.

nie polecam może dobry fachowiec ale zero kontaktu z pacjentem wizyty krótkie zdawkowe informacje o chorobie jednym słowem bardzo krótki i oszczędny chyba liczy się czas i kasa