dr n. med. Zbigniew Krasiński

2,6
2,4
2,4
2,1

Zdecydowanie nie polecam, operacja prywatna - 4 tys zł trwająca 20 minut i zero zainteresowania ze strony profesora! Wpadł na operację kiedy już leżałam znieczulona na stole operacyjnym (telefonicznie powiadomil anestezjologa ze jedzie), obrysowal nogi dopiero po znieczuleniu czyli jak lezalam (a powinno to byc w pozycji stojacej bo zylaki lepiej widac).Po skonczeniu operacji powiedzial aby zadzwonic za kilka dni i umowic sie na wizyte kontrolna!!! Żadnego słowa jak poszla operacja, jakie są zalecenia!!!!Bylam strasznie rozczarowana. Do tego zupełnie nie polecam kliniki Solumed - nie ma tam lekarza na dyżurze w nocy a do profesora nie idzie sie dodzwonic. Pielegniarka malo kompetentna, kazala np. wstawac po znieczuleniu w kregoslup jak w zaleceniach bylo ze lezec 12 godzin!!! Poza tym wiem ze u innych lekarzy tam pracujacych wizyta kontrolna jest w cenie zabiegu a u profesora niestety nie! Nie wiem za co te 4 tys. jak zadnej opieki ani zainteresowania ze strony profesora. Myslalam ze wizyta kontrolna bedzie przyjemniejsza, mialam liste pytan ale profesor mial opoznienie (co mnie to obchodzi) i zbywal mnie jak mog, bylam moze z 4 minuty! Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie nie wątpie w kompetencje tego lekarza. Tylko szczerze przyznam,ze bylam zawiedziona ta wizyta,trwala moze z 3 minuty,ok ja rozumiem,ze lekarz ma duzo pacjentow ale chyba nie chodzi tu o ilosc wizyt.Wyszłam z gabinetu z mętlikiem w glowie.0nie zapamietalam nic. Poszukalam innego za bo bylam kompletnie. zdezorientowana. Troche szkoda bo wiem,ze doktor jest naprawde dobrym specjalista.ja osobiscie nie moge odradzic wizyt u tego lekarza. Tylko przyznam szczerzf,ze doktor nie potrafi nawiazac dobrego kontaktu z pacjentem,moze tak bylo tylko w moim przypadku. Sylwia K. z Szamotuł

Straszny buc,pieniadze wzial,zrobil tylko dopplera a usg musialam juz robic gdzie indziej.Nigdy wiecej nie chce sie spotkac z takim "specjalista"

Wszystkim polecam. Każdy z piszących ma trochę racji. Ale czy wszystkim można równo dogodzić? Dla mnie świetny fachowiec. Po operacji jaką przeprowadził czuję się zdecydowanie lepiej. Zobaczmy jak długo..... A tak na marginesie to każdy z nas ma w życiu lepsze i gorsze dni.

Jest to lekarz niewątpliwie kompetentny. Fakt, że wizyta trwa 2-4 minuty. Nie lubi sie rozgadywać, ale na postawione konkretne pytanie odpowiada rzeczowo. Jest to jedyny specjalista, który zdecydował się pomóc mojej mamie. Zdecydowanie polecam.

Wizyta trwała 4 minuty, zadając jakiekolwiek pytanie ma się ochotę dodać "przepraszam, że zajmuję czas, pan się tak spieszy..Nic nie tłumaczy, o nic nie pyta. W życiu się z czymś takim nie spotkałam...Fabryka pieniędzy ale może trafiłam na zły dzień. Obroty niezłe ale chyba tylko tytuł profesorski na ludzi działa i miejsce...

Dobry specjalista godny polecenia!!! Miałem już kilka wizyt u tego lekarza i jestem zadowolona z efektów leczenia. Lekarz bardzo kompetentny i uprzejmy

Nie byłam zadowolona ze sposobu potraktowania mnie, jako pacjentki. Umówiłam się z tym lekarzem na obstrzykiwanie nóg i niestety tylko zaliczyłam jedna sesje, ponieważ ten lekarz był dla mnie nie uchwytny na kontynuacje tych zabiegów, a ja byłam zmuszona szukać innego , który by to dokończył.

Nie interesował go stan moich nóg, nawet nie obejrzał żylaków, opuchniętych kostek, niewiele pytał, tylko zdecydowanie zalecił operację żylaków. NIE POLECAM tego lekarza. Wizyta u tego lekarza to strata czasu.

NIE POLECAM tego lekarza. Wizyta u tego lekarza to strata czasu.

Wspanialy lekarz, leczy mnie już 10 lat

Wspanialy lekarz, leczy mnie już 10 lat