dr n. med. Zbigniew Krasiński

2,6
2,4
2,4
2,1

Nieuczciwy człowiek. Nie polecam. Taki człowiek nie powinien być lekarzem. Haniebne zasady postępowania z współpracownikami. Sprawa dla prokuratora.

Nie polecam kategorycznie! Podczas wizyty prywatnej stwierdził brak krążenia w obu nogach wizyta trwała 10 min,

Przyspieszenie terminu operacji za dodatkową opłatą? W jakim ja świecie żyję... Chyba czas najwyższy zmienić lekarza.

Przyspieszenie terminu operacji za dodatkową opłatą?
W jakim ja świecie żyję...
Chyba czas najwyższy zmienić lekarza.

Jestem rozgoryczona ostatnią wizytą u doktora Krasinskiego. Zostałam potraktowana przedmiotowo, nieuprzejmie... Byłam zbywana zdawkowymi odpowiedziami. Mam również uzasadnione podejrzenie, iż pan doktor był ''skacowany''. Nie polecam.

Jestem rozgoryczona ostatnią wizytą u doktora Krasinskiego.
Zostałam potraktowana przedmiotowo, nieuprzejmie...
Byłam zbywana zdawkowymi odpowiedziami.
Mam również uzasadnione podejrzenie, iż pan doktor był ''skacowany''.
Nie polecam.

dokładnie rok temu dr. Krasiński usuwał mi żylak, okazało się, że przeciął dwie, usunął nie tą i jeszcze uszkodził naczynia limfatyczne. Konsekwencje tego są tragiczne, do końca życia jestem prawie kaleką, mam krwiak przy kolanie i czarne wielkie znamię, zeszpecona noga, beż pończochy uciskowej nie wolno mi chodzić,. Pan Dr. nie widzi w tym żadnej pomyłki, nie czuje się winny on uważa ,że jest wszystko w porządku- zbieram się do pociagnięcia Pana dr. do odpowiedzialności karnej. Też wcześniej nie zasięgałam żadnej o nim opinii, czego teraz bardzo żałuję, podpisuję się pod opiniami tych, którzy nie mówią o tym panu dobrze. Byłabym wdzięczna, jeżeli ktoś poszkodowany chciał sie ze mną skontaktować. Anna

Nie polecam wręcz odradzam! lekarz śpiesz się, powierzchownie przegląda dokumentacje medyczną, nie przeprowadza wywiadu, widać było ze mu się spieszy i nie przykłada większej uwagi do pacjenta ! Wstyd mieć w Polsce takich lekarzy!

Wydaje mi się, że to ten sam. Tytułują go profesorem w ośrodku w Jarocinie. Zapewne tak kazał. Wykorzystuje fakt, że jest prof. chirurg naczyniowy o tym samym nazwisku i imieniu. Tylko zdjęcie nijak nie pasuje. DOKTOR myśli, że jak wyjedzie na prowincję to trafi na głupich. Totalnie niekompetentny. Wizyta 3-4 minuty i nic nie wiesz. Tzn. jesteś lżejszy o 100 zł. Chyba, że już podrożał.

Czy to ten sam lekarz który teraz przyjmuje w Jarocinie i podobno w Pleszewie też. To co robi to są jaja. Wizyta w try mi da i kasa. Dziś w Jarocinie czekało na niego z 15 osób z 27 zarejestrowanych i nie przyjechał. Nie uprzedził wcześniej. 03.12. uprzedził tzn. pielęgniarki uprzedziły. To kpina i lekceważenie pacjenta za jego własne pieniądze. Pogoda pod psem. Starsi ludzie którzy musieli dojechać, dojść a on któryś raz sobie nie przyjeżdża i nie uprzedza. Co do leczenia. Nie dane mi było dostać się przed oblicze bo ciągle go nie ma ale w międzyczasie dowiedziałam się, że jest marnym specjalistom. Dlatego zalicza teraz prowincję.

Mam nadzieję, że zabieg wykonany był prawidłowo i nie będzie żadnych komplikacji jednak uważam, że profesor pacjenta ma za nic. Mąż miał umówioną wizytę kontrolną i zdjęcie szwów (przez profesora) - mało, że czekał dwie godziny to się okazało, że pana profesora nie ma, tylko jest jakaś pani doktor, a ona nie ma blankietów zwolnienia lekarskiego i mąż o godz.18.30 ma iść do rodzinnego po zwolnienie - żenada. Nadmieniam, że mąż po zabiegu rozmawiał, że będzie potrzebował zwolnienia a profesor odparł, że bez problemu mu wystawi.W rozmowie telefonicznej z panią doktor profesor stwierdził, że nie zostawił blankietów. Gość umył ręce!!!A mąż został na lodzie! Mam nadzieję, że najpierw przeczytacie opinie, a później się zgłosicie do lekarza, który swoich pacjentów ma gdzieś!!!

Witam. Pan Profesor ha ha!!! tak każe się tytułować- żenada !rok 2009- Czekam za drugą wizytą 5 miesięcy.W dniu wizyty nikt nie powiadomia mnie iż pana profesora nie ma.Na dodatek czekam w kolejce chyba 2,5godz. wchodzę a tu siedzi jakaś"Pani PINDA" i mówi że doktora niestety nie ma.W dodatku posługuje się jego pieczątką,no jakaś masakra!!! teraz jest rok 2013 a moje nogi wyglądają masakrycznie. Mam 35 lat a życia przed sobą chyba niewiele. Dziękuję panie profesorze!!!