lekarz Piotr Kończal

Rewelacyjny lekarz, spokojny, rzeczowy i tłumaczący chorobę normalnym językiem. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Godny polecenia, wielu lekarzy powinno brać z niego przykład ! Robert R z Zalasewa

Rewelacyjny lekarz, spokojny, rzeczowy i tłumaczący chorobę normalnym językiem.
Robert R z Zalasewa

Byłem operowany przez Pana Doktora Kończala na przepuklinę pachwinową lewostronną - REWELACJA! Jest niezwykle miły, empatyczny, a także konkretny i delikatny. W dzień po operacji chodziłem już normalnie, zero komplikacji ani powikłań wynikłych po operacji! Polecam serdecznie Pana Doktora! :)

Takiego lekarza jak Pan Piotr Kończal to ze świeca szukać, konkretny, zdecydowany lekarz który wykonuje swój zawód by ratować luckie życie, miałam przyjemność poznać Pana Doktora może w mało przyjemnych okolicznościach jak dla mnie lecz dzięki doktorowi żyje bo szybko i sprawnie wykonał u mnie operacje która ratowała moja zdrowie a nawet życie. Dziękuję Panie Doktorze Pacjentka ze Śremu. 🥰😍🥰🥰

🥰😍🥰🥰

Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta bardzo przyjazne, informacje o schorzeniu, leczeniu zabiegu wyczerpujące.

Pełen profesjonalizm.

Bardzo dobry lekarz. Tłumaczy ze spokojem i zna się na swoim fachu, zachowując dobre nastawienie do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z leczenia jak i z wykonanej operacji.

Dr Piotr Kończal jest jednym z lepszych lekarzy, którego znam. Miły, uprzejmy, posiadający dużą wiedzę, przede wszystkim z super podejściem do pacjenta. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego wspaniałego lekarza. Polecam jak najbardziej.

Pan Piotr Kończal, lekarz jakich dzisiaj brakuje. Profesjonalista skupiony na pacjencie. Uczciwie polecam.

Super chirurg operowal mnie na przepukline wszystko poszło bardzo dobrze wieczorem po operacji już chodziłem i żadnych powikłań, polecam pacjent ze Słupcy Tomasz Sz.