lekarz Piotr Kończal

Chirurg ogólny

Dr Piotr Kończal jest jednym z lepszych lekarzy, którego znam. Miły, uprzejmy, posiadający dużą wiedzę, przede wszystkim z super podejściem do pacjenta. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego wspaniałego lekarza. Polecam jak najbardziej.

Pan Piotr Kończal, lekarz jakich dzisiaj brakuje. Profesjonalista skupiony na pacjencie. Uczciwie polecam.

Super chirurg operowal mnie na przepukline wszystko poszło bardzo dobrze wieczorem po operacji już chodziłem i żadnych powikłań, polecam pacjent ze Słupcy Tomasz Sz.