lekarz Wiesław Strojny

zła diagnoza!!chodziłam przez 3 tygodnie w gipsie- okazało się, że niepotrzebnie. nie było odprysku kości- jak uważał lekarz i gdyby nie gips - po 10 dniach miałabym zdrową nogę.. teraz po 3 tygodniach niewłaściwego leczenia - noga w jeszcze gorszym stanie i leczenie od nowa!!!!tym razem właściwe - bez gipsu z rehabilitacją.

Strojny to najgorszy lekarz, jakiego poznałam w swoim życiu! Leczył mnie na zapalenie i zanik mięśnia, podczas gdy miałam złamaną szyjkę kości udowej! Podczas prowadzenia mojej choroby nie zrobił mi nawet PODSTAWOWEGO zdjęcia RTG! Dziś przez niego jestem po przeszczepie kości udowej, noga jest krótsza o 13 cm, przeszłam 3 operacje u najlepszego specjalisty- ortopedy i czekają mnie jeszcze 3 kolejne. Zrujnował moje życie, poległy wszystkie moje życiowe plany (w momencie zachorowania miałam bowiem 12 lat)! Dziś jestem kaleką, borykam się z bólem i problemami zdrowotnymi od 13 lat! Jak można pozwolić, aby ludzie pokroju Strojnego byli dopuszczeni do leczenia ludzi?!? Dobrze radzę- omijajcie go z daleka!