dr Włodzimierz Antosz

Ginekolog

witam , DR Antosz , jest swietnym lekarzem, potrafi wytlomaczyc jest naprawdę godnym polecenia lekarzem .

Polecam Pana Doktora zarówno Panią poddającym się rutynowym badaniom okresowym jak i będącym w ciąży. Dr Antosz to prawdziwy fachowiec udzielający wyczerpujących informacji o stanie zdrowia pacjentki, jest uprzejmy i cierpliwy, wszelkie badania wykonuje bezboleśnie. Wspaniale prowadzi ciążę, rozwiewa wszelkie wątpliwości przyszłej mamy, nie odmawia a wręcz zachęca do dodatkowych badań. Szczerze polecam! To pierwszy lekarz ginekolog w kolejce do którego jestem uśmiechnięta i spokojna.

Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, ale niestety na tym koniec. Bardzo szybko "tłumaczy" ew. zapytania, bagatelizuje problemy i wątpliwości, nie zleca dodatkowych badań. Osobiście, jestem niezadowolona.

Bardzo serdecznie polecam dr.Antosza zawsze miły uśmiechnięty i zawsze dobrze poradzi i wszystko dobrze wytłumaczy.Polecam twiti30

Do dr Antosza chodzę od 6 lat, i póki on leczy nie poszłabym do innego lekarza. Bardzo miły i sympatyczny, potrafi wysłuchać jeśli jest jakiś problem i rozwiązać go. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej