Ginekolog Bydgoszcz

Omega Medical Clinics
Trybowskiego 14
85-796 Fordon, Bydgoszcz

Szkoda, ze nie ma 0 gwiazdek za uprzejmosc i kompetencje. Lekarka arogancka, wykazuje zupelny brak szacunku dla pacjenta. Bardzo zla opinia.
Opinia dodana przez: Dominika

gabinet

Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego ...
Opinia dodana przez: magdaplit8

lekarz Danuta Skiba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Łomżyńska 50 lok. a
85-863 Bydgoszcz

Wyśmienity lekarz.Szkoda,że już Jej nie ma wśród nas:(
[*]

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

Stefana Okrzei 1/4
85-317 Bydgoszcz

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: gosia

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ Kliniczny Oddział Ginekologiczny
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM
Opinia dodana przez: ewa

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

10wojskowy szpital kliniczny

85-681 Bydgoszcz

P.Marcin jest wspaniałym ginekologiem:)miłym,rzeczowym,uśmiechniętym,delikatnym i przede wszystkim poświęca czas pacjentce:)nie przejmuje się tym ile trwa wizyta:)odpowiada na wszystkie pytania:)Co dla mnie najważniejsze P.Ginekolog wykonuje bardzo delikatnie wszystkie badania:)Przy pierwszej wizycie P.Marcin wzbudza od razu zaufanie bynajmniej u mnie wzbudził ogromne zaufanie:)moim zdaniem P.Marcin jest nie tylko najwspanialszym ginekologiem w Bydgoszczy:)ale również jest wspaniałym człowiekiem i widać,że prace swoją wykonuje z powołania,ale tak naprawdę pacjentka jest dla niego najważniejsza i jej ...

lekarz Piotr Nowicki

Ginekolog położnik, Onkolog

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem ...

Ginekolodzy w Bydgoszczy