dr n. med. Szymon Bednarek

Pana Doktora poznałam kiedy przyjęto mnie na patologie wczesnej ciąży w " Bizielu" i poproszono Go o konsultację. Niestety nie było z nami ( ze mną i z dzieckiem ) dobrze i Pan Doktor wyraźnie ( ale z wyczuciem) to powiedział. Postawił trafną diagnozę i przedstawił " plan działania". Dzięki temu myślałam głównie o tym co musimy zrobić, a nie o tym co może się w każdej chwili wydarzyć. Od tego momentu tak na prawdę mój lekarz prowadzący "usunął się w cień" i opiekę przejął Doktor Bednarek. Walczyliśmy od 18 tc, a udało się donosić córkę aż do 36tc. Przez cały ten czas Pan Doktor kontrolował całą sytuację. Dostrzegał pojawiające się kolejne komplikacje i momentalnie reagował tak żeby moja córka mogła urodzić się zdrowa. Była to moja trzecia ciąża, a nie spodziewałam się, że lekarz może mieć taką wiedzę, być tak dokładnym, sumiennym i empatycznym na raz. Swoimi kompetencjami budzi ogromne zaufanie i przekonanie, że jest się w dobrych rękach. Bardzo dużą wagę przykłada do tego, żeby pacjentka była świadoma tego co się dzieje i dlaczego podejmuje określone kroki w leczeniu. Przez te 18 tygodni ciąży ani przez chwilę nie zwatpiłam w to, że Pan Doktor wie co robi. Dzięki Doktorowi Bednarkowi urodziłam cudowną, zdrową córeczkę i będę mu za to wdzięczna do końca życia. Jeżeli szukasz kogoś kto mógłby poprowadzić Twoja ciążę to już możesz przestać. Będziesz w najlepszych rękach ( i przy okazji prawdopodobnie będziesz miała okazję sporo się pośmiać bo Pan Doktor ma niebywałe poczucie humoru ;) co jest strasznie ważne bo i tak zazwyczaj w ciąży martwimy się " o wszystko " )

Lekarz godny polecenia,prowadził moja ciąże,i rzeczywiście o każdej porze uzyskało się poradę pomoc,a brak więcej poświęconego czasu wynikało iż bylo zawsze dużo pacjentek,wniosek nasuwa się sam-wspaniały lekarz,mile będę wspominać pobyt na patologii ciąży jak i poród w szpitalu Miejskim- miałam super położną i opiekę po porodzie 😊😊😊

nie zdecydowałabym się po raz kolejny na prowadzenie ciąży przez Bednarka.. Na szczęście szybko przejrzałam na oczy i poszłam do innego ginekologa, który w końcu zajął się mną z należytą uwagą i poświęceniem. Badanie prenatalne pierwszego trymestru wykonał mi w 7 min, niczym nie różniło się to USG od normalnego ( olał sprawę bo nie zrobiłam testu pappa ( na który nawiał mnie, kiedy jeszcze zarodka nie było, był pusty pęcherzyk) pacjentki traktuje taśmowo mimo że chodziłam do niego prywatnie i za wizytę wcale mało nie płaciłam bo 150 zł.

Najlepszy lekarz, na którego w życiu trafiłam. Został moim prowadzącym, przede wszystkim wychodzę z gabinetu spokojna, pozbawiona wszelkich obaw. Doktor jest delikatny, ma świetne podejście do pacjenta, a do tego jest niesamowicie zabawny. Można do niego dzwonić o każdej porze, chętnie pomaga. Robi wnikliwy wywiad i daje zalecenia, o jakich inni lekarze nawet by nie wspomnieli. Szczerze polecam.

Rewelacyjny lekarz, swietne podejscie do pacjentek, bardzo kompetentny a przy tym bardzo ludzki! bardzo polecam

świetny lekarz. po tym jak położna źle zszyła mi krocze trafiłam na oddział do dr Bednarka. fachowo zszył ponownie, rana sie szybko i dobrze zabliźniła... bardzo dziękuje Panie doktorze

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

świetny lekarz ... naprawde POLECAM!!!!!!!!

Najlepszy jakiego dotąd spotkałam. Polecam!

Najlepszy jakiego dotąd spotkałam. Polecam!