lekarz Włodzimierz Budzyński

Rewelacyjny lekarz, przemiły człowiek , kompetentny , wzbudzający zaufanie , mający poczucie humoru oraz ogromna wiedzę . Najlepszy w Jarocinie . Polecam !

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam :) bardzo miły, uprzejmy i kompetentny:) Anioł nie człowiek. Właśnie prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Mimo, że ciąża od początku nie była łatwa nie wprowadzał zbędnej paniki. Godny polecenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny z panem doktorem. Wdzięczna Koźminianka :)

Wdzięczna Koźminianka :)

Polecam specjalistę .Godny zaufania i pełny poświęcenia dla pacjenta .

Polecam specjalistę .Godny zaufania i pełny poświęcenia dla pacjenta .

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek. Dzięki jego natychmiastowej reakcji podczas porodu córka urodziła się w pełni zdrowa. Opieka w czasie ciąży na medal !!!

Polecam jak najbardziej dr Budzyńskiego!!dzięki niemu mogę cieszyć się macierzyństwem. Moja ciąża od początku była zagrożona(pierwsza skończyła się poronieniem), parę miesięcy leżałam w łózku na lekach, w międzyczasie złapałam dwie długie grypy-leczone antybiotykami-nad wszsytkiem czuwał dr Budzyński, zawsze w razie jakiś dolegliwości mogłam do niego zadzwonić na komórkę, cierpliwy i zawsze mnie potrafił uspokoić.Zarówno w gabinecie jak i przez telefon cierpliwie tłumaczył zawiłe dla mnie stwierdzenia. Dostałam kontakt od znajomej, której przeprowadził poważną operację-do dziś dobrze sie o nim wypowiada. Ja natomiast poleciłam wizytę koleżance po zajściu w ciąże- również jest bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarocin"?

Iwona Udzik

Natalia Lesz

Centrum Dializ Freseniue Nephrocaare
Poznańska 125a, IV pieto bloku A
63-300 Pleszew
Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o.o.
ulica Szpitalna 1
Przychodnia.