lekarz Włodzimierz Budzyński

Wspaniały lekarz. Wszystko wyjaśnia wiem na jakiej podstawie twierdzicie że nie poświęca czasu - odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Jak najbardziej polecam!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. W czasie wizyty dokładnie wytłumaczy jeśli jest jakiś problem, odpowie na każde nurtujące pytanie, no i co dość istotne bardzo miły człowiek. Polecam.

na niego poprostu brak słów jest poprostu cudowny i wspaniały polecam go wszystkim pacjętkom

Zgadzam się z opinią,że jest sympatycznym i rozmownym człowiekiem, ale jako lekarz bez umiejętności. Byłam Jego pacjętką w czasie ciąży i mimo zapewnień, ze wszystko jest dobrze ciąża obumarła w 8 tyg.( przenoszona do 13tyg.a na wizycie w 9tyg. na usg niczego nie widział i nadal twierdził,ze jest dobrze). Zdecydowanie odradzam

odpowiednie kwalifikacje, kompetencja, kultura osobista, polecam!

odpowiednie kwalifikacje, kompetencja, kultura osobista, polecam!

swietny lekarz bardzo cierpliwy w tłumaczeniu przyjazny wzbudzający zufanie

swietny lekarz bardzo cierpliwy w tłumaczeniu przyjazny wzbudzający zufanie

Polecam!!! Lekarz W. Budzyński prowadził moją pierwszą ciążę, był przy porodzie i bardzo mi pomógł. Z drugą ciążą bez wahania wybrałam jego opiekę. Mimo iż mieszkam w Poznaniu, mam duży wybór lekarzy, to wolę dojeżdżać do Jarocina i być pewna, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach.

Jeden z milszych lekarzy jakich znam. Poprowadził dwie moje ciąże. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Nie wprowadza niepotrzebnej paniki, co jest ważne dla przyszłej mamy. Niestety jedyny minus to mało czasu ze względu na dużą ilość pacjentek. POLECAM!

POLECAM!

świetny lekarz bardzo miły uprzejmy bardzo dobrze tłumaczy wszystko, ma poczucie humoru KOŹMINIANKA

KOŹMINIANKA

polecam dobry specjalista bardzo miły....

polecam dobry specjalista bardzo miły....