dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Chirurg ogólny

Leczone przez Pana Doktora żylaki kończyn dolnych, należą obecnie do przeszłości. Nie odczuwam już bólu, który przed leczeniem był nie do zniesienia i utrudniał wykonywanie codziennych czynności. Poza tym, nóżki wyglądają rewelacyjnie. Pan Doktor poświęcił mi wiele swojego cennego czasu. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Zawsze też znalazł czas na wyjaśnienie wątpliwości i wizyty kontrolne po zakończeniu leczenia. Polecam.

Dr n. med. Włodzimierz Matuszczak to bardzo dobry, miły i doświadczony chirurg. Byłam przez Pana doktora operowana dwukrotnie. W jednym, jak i drugim przypadku okazał się prawdziwym fachowcem. Życzę każdemu, aby trafił na tak wspaniałego specjalistę. Dziękuję i pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia cierpliwy wyrozumialy zna sie na swojej pracy uczynny wszystko dokladnie wytlumaczy i ma czas dla pacjenta

Bardzo dobry lekarz! Ma świetne podejście do pacjenta a zarazem jest zdolnym chirurgiem. Dziękuję i polecam!

Wyrazy podziękowania i uznania dla doktora Matuszczaka,który doskonałym,niewidocznym cięciem naprawił to,co nie udało się zrobic jego poprzednikowi.Poza kompetencjami to lekarz z poczuciem humoru i bardzo sympatyczny:) Dziekuję raz jeszcze i pozdrawiam:)

Dziekuję raz jeszcze i pozdrawiam:)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Piotr Sokala