lekarz Włodzimierz Podciechowski

3,9
3,9
3,7
3,4

nie bada piszę co mu firma ubezpieczeniowa karze . Choć wie iż lekarze ZUS zakwalifikowali wypadek w pracy / złamanie 162b za co jest 15 do 25% . Opisuje ze noga jest zniekształcona prawda upośledzona ruchomość prawda a i tak daję 162a. Tak jak karzę mu ubezpieczyciel.

więcej nie pójdę do tego lekarza - jest dziwny. no i koszt wizyty jest mocno przesadzony. nie odpowiadał na konkretne pytania, tylko rozgadywał się ogólnie. żałuję, że wcześniej tu nie sprawdziłem opinii.

Moja pierwsza wizyta.Otrzymałam zlecenie na wyniki,by móc ustalić przyczynę dolegliwości.

Może zna się na tym co robi i jest kompetentny w swoim fachu, ale zraził mnie do siebie. Po tym jak zadawałam mu duzo pytan dotyczących stanu bioderek mojego 2-miesiecznego dziecka i powiedziałam mu ze jestem sama z dzieckiem zaczął mi wkrecac ze czuje sie samotna i ze mam wielkie obawy ze sobie nie radze do tego stopnia ze sie popłakałam. Nagle zaczął wmawiac mi zaburzenia emocjonalne, depresję poporodową i wysyłał do psychiatry. Więcej nie pójdę do tego lekarza chocby był ostatnim na ziemi.

Wielki szacun dla Pana doktorze!!!! Oby takich wiecej lekarzy było u nas to wszyscy byli by zdrowi):)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa