Ortopeda Szczecin

Ortopeda Szczecin dr Paweł Bąk

Dom Lekarski
Bohaterów Warszawy 42
Szczecin

Witam. Z czystym sumieniem polecamy Pana doktora Pawła Bąka bardzo zdolny,ambitny lekarz,który lubi wyzwania podjął się bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji (gdzie sam na samym początku nie był przekonany do leczenia,gojenia się i zrostu kości),ale mimo wszystko spróbował z czego z całego serca dziękujemy,gdzie inni lekarze jak zobaczyli w jakim stanie jest stopa to od razu mówili,że stopa do amputacji.Na każde nasze telefony kiedy chcieliśmy się coś zapytać co nas ...
Opinia dodana przez: Karolina i Robert
Ortopeda Szczecin lekarz Piotr Kominiak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

Stanowczo za mało czasu poświęca pacjentowi jak na wizytę płatną zwaną konsultacją. W moim przypadku - kłującego bólu w kolanie, opuchlizny i zwiększonej ciepłoty kolana, doktor spytał się tylko o urazy mechaniczne, których nie miałem. Podotykał opuchnięte kolano, spytał, gdzie czuję ból, zgiął nogę w kolanie i postawił diagnozę - uciekania rzepki na bok (co ma swoją medyczną nazwę, której nie jestem w stanie zacytować) w związku z osłabieniem przyczepów ...

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Wresczie po 4 miesiącach podjęłam stosowne leczenie i czuję się absolutnie lepiej. Wszystkim polecam tego wspanielego lekarza
Pan doktor jest bardzo przystępny w kontakcie z pacjentem. Świetnie wykonuje zabiegi, optymistycznie nastraja i motywuje do powrotu do sprawności. Gorąco polecam tego ortopedę!
Opinia dodana przez: Jadwiga Chądzeńska-Pawlikowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
ulica Wojska Polskiego 97
70481 Szczecin

TO JEST WSPANIAŁY LEKARZ KTÓRY DBA LECZY A PRZEDE WSZYSKIM BARDZO DOBRZE LECZY ZNA SIĘ NA SWOIM FACHU DBA O POCJĘTA I ROBI WSZYSTKO ABY WYLECZYC NASZE NIEDOSKONAŁOŚCI ORTOPEDYCZNE . POLECAM WSZYSTKIM OSOBĄ ŻE NIE ZAWIODĄ SIĘ .
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

Szczecin

Dr. Piotr Modliborski najlepszy specjalista na jakiego trafiłam. Jestem pod wrażeniem. Wszystkim polecam trafić na takiego lekarza. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Monika

ulica Wąska 2/1
71-407 Szczecin

Nie wiem w sumie od czego zacząć, ale wypadałoby chyba od tego, że z problemem którego ostatecznie pozbyłem się dzięki pomocy dr Karaczuna, byłem u wielu ortopedów i innych lekarzy. Wszystko zaczęło się od upadku, którego efektem było otwarte złamanie ręki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ręka przez nieuwagę chirurga zaczęła się źle zrastać. Odwiedzałem wielu ortopedów, którzy tylko odsyłali mnie na różne badania i ...
Opinia dodana przez: K.Misiak

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

Szanujący pacjenta ,pomocny. W kontakcie bez pośrednim potrafi wytłumaczyć i uzasadnić swoje decyzje.
Opinia dodana przez: Marian

SPSK NR 1
SZCZECIN UNI LUBELSKIEJ
71-252 Szczecin

Poza kryteriami opisanymi w "wystaw opinię" lekarz o wysokim stopniu empatii, słowny, o wysokiej kulturze osobistej i wyczuwalnej zgodności wykonywanego zawodu z powołaniem. Jestem bez mała trzy lata po operacji biodra i wszystko jest w należytym porządku.
Opinia dodana przez: Zbigniew

ks. Skargi 5
71-420 Szczecin

wyleczył mnie z kilku dolegliwosci /złamany kręgosłup,lwy kulszowej,problemów z biodrem./mogłem po rehabilitacji obyć sie bez operacji.

Ortopedzi w Szczecinie