lekarz Robert Donhöffner

Czy pomógł ? Tak i to bardzo bardzo niestety dyskopatia zaawansowana ból wraca żal że konowały z przychodni nigdy nie polecają takich ludzi bo można było zacząć leczenie dwadzieścia lat temu Polecam

Polecam

Przez cztery lata nikt z lekarzy(wraz z pobytami w szpitalach) nie pomógł w bólach nóg i kręgosłupa. już po pierwszej wizycie -znaczna poprawa stanu zdrowia. Az chce się żyć! Polecam.

Polecam.

Uwaga - metody Pana Donhoffnera NIE leczą dyskopati lędzwiowej l5 s1. Byłem raz z wynikiem rezonansu. Pan doktor mnie powyginał na kozetce, ale ból pozostał. Zresztą sam stwierdził podczas wizyty, że nie wciska kręgów i może nie zadziałać. Nie zadziałało. Później znalazłem certyfikowanego fizjoterapełtę, który postawił mnie na nogi. Wizyta trwała 15 minut

mam 30 lat, paskudną dyskopatię z uciskiem. Tylko Pan doktor swoją metodą pomógł wrócić mi do aktywności fizycznej, oraz zdecydowanej poprawy komfortu mojego życia. wytłumaczył mi wszystko, szczerze powiedział na 1 wizycie że to na 1 wizycie się nie skończy. opisał cykl zabiegu. ale jeśli idziecie państwo 1 raz to pytajcie, na wszystko Pan doktor z pewnością odpowie. Polecam warto próbować.

Polecam tego lekarza głównie ze względu na uwagę, jaką poświęca pacjentowi oraz sposób leczenia. Pan doktor dba o "całego" człowieka z uwzględnieniem wszystkich czynników i uwarunkowań określających pacjenta.

suuuuper. dziekuje za pomoc. ppozdrawiam z usa. wojciech f.

suuuuper. dziekuje za pomoc. ppozdrawiam z usa. wojciech f.

Po 1-szej wizycie i terapi manualnej ból kręgosłupa ustąpił, rewelacja. Inny ortopeda zalecił maści przeciwbólowe. Polecam wszystkim, warto spróbować.

jeszcze żaden lekarz nie pomógł mi w ten sposób, w jaki zrobił to dr Robert...ból kręgosłupa znacznie się zmniejszył , nareszcie odżyłem i wróciłem do aktywności fizycznej...Polecam zdecydowanie