dr n. med. Łukasz Kołodziej

3,3
3,4
3,6
3,4

Do profesora Kołodzieja trafiłam rok po operacji usunięcia gangliona na stopie w szpitalu w zdunowie,lekarz który operował przyjmuje w poradni ortopedycznej 6 oddziału w zdunowie.Po kilkunastu wizytach kontrolnych wpisał mi w kartę ZAKAZ REJESTRACJI,a po operacji są powikłania,lekarz ze zdunowa mnie olał zamiast wziąść się za leczenie.Jak już wspomniałam trafiłam do prof.Kołodzieja.Pierwsza wizyta i jest diagnoza potwierdzona badaniem usg,bardzo konkretny i rzeczowy lekarz,obejrzał płytkę z rezonansu,bad.usg u dr.Skały potwierdziło diagnozę profesora-NERWIAK operowanej okolicy na stopie,teraz czekam na konsultację do dr.Walaszka i czekać będę na zabieg operacyjny,prof.Kołodziej wyjaśnił konkretnie na czy operacja będzie polegać.POLECAM WSZYSTKIM Prof.Kołodzieja Ja nie żałuję

Do profesora Kolodzieja trafilam rok po operacji usunięcia gangliona na stopie,operacja byla w zdunowie,lekarz który operował przyjmuje w poradni przyszpitalne w zdunowie.

Od pół roku próbowałam dojść co się dzieje z moją ręką, która bolała i utrudniała znacznie funkcjonowanie. Trafiałam na różne zabiegi rehabilitacyjne itp. Poprosiłam znajomą pielęgniarkę o pomoc i ona poleciła mi Kołodzieja. Już na pierwszej wizycie trafnie postawił diagnozę, skierował na potwierdzające przypuszczenia badania. Był miły, pełen humoru, schorzenie wytłumaczył w sposób zrozumiały dla każdego, nie szpanował terminologią medyczną. Niedawno polecilam go też koleżance i takze jest zadowolona, bo szybko odkrył coś z czym chodziła po innych lekarzach od roku. Polecam

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec. Wcześniej byłam u innego lekarza, który nie potrafił rozpoznać problemu. Doktor Kołodziej rozpoznał bardzo szybko! Lekarz przy którym strach przed operacją znika.

Jestem po operacji haluksa i jeszcze nie znam wynikow operacji, ale jezeli chodzi o podejscie do pacjenta to uwazam, ze jest olewajace. Nie wiem jak to sie ma kiedy operuje lekarz pruwatnie, ale państwowo, to zrobił swoje i na tym koniec. Na pytania odpowiada zbywajaca i od niechcenia. W sumie po wizycie wychodzisz z wątpliwosciami, niedoinformowana. Brak zrozumienia ze strony lekarza. Jestes przypadkiem , a nie pacjentem. Mozliwe ze jest dobrym fachowcem, ale podejscia do pacjenta nie ma za grosz. Moze i ma , ale w prywatnym leczeniu za pieniadze.

Jestem po operacji kostki skokowej, zostałem w sposób profesjonalny poinformowany o wszystkich aspektach związanych z tą aperacją i w taki sam sposób przebiegła operacja, zdecydowanie polecam

Jedno mogę napisać beznadzieja i nie polecę go nikomu.Nie słucha pacjenta ,nie zwraca uwagi na inne schorzenia które wymagają innego działania ,nie uprzejmy ech szkoda gadać ,dzięki niemu o mało nie straciłam nogi.

Polecam Pana Doktora w 100%. Trafiłem do niego kilka lat temu po kontuzji piłkarskiej z uszkodzonym kolanem. Zajął się mną w naprawdę fachowy sposób, jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi, i to przy każdej wizycie. Po jego zabiegu szybko powróciłem do pełni sił i sprawności fizycznej. Dziś nadal uprawiam sporty a kolano wytrzymało już nie jedna próbę. Pozdrawiam.

Bardzo miły i dociekliwy w diagnozowaniu pacjenta lekarz.Trafiłam z synem do Pana dr po leczeniu przez innego ortopedę,które nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.Dzięki dr Kołodziejowi syn został zoperowany i powraca do zdrowia.Bardzo dziękujemy.

Wielokrotnie przywracał moje uszkodzone nogi do sprawności sportowej. Pomógł mi również przy urazie kręgosłupa. Potrafi uspokoić klienta i pokierować rehabilitacją.