dr n. med. Łukasz Kołodziej

Ortopeda, Traumatolog

halluxy zoperowane z powiklaniami.nie mial nigdy czasu na rozmowe po zabiegu na oddziale.

Obiecywał a nawet nie dał znać brak zainteresowania jeśli ktoś ma mieć operację to nie polecam

Bardzo kompetentny fachowiec,mówi troszkę więcej o leczeniu niż przeciętny lekarz

Bardzo kompetentny fachowiec,mówi troszkę więcej o leczeniu niż
przeciętny lekarz

zero zainteresowania pacjentem z jego stony olewał wszystkie wizyty przekładał operacje i w końcu wogóle do niej nie doszło zawsze miał inne sprawy warzniejsze od pacjenta.nie polecam!!

Wielokrotnie przywracał moje uszkodzone nogi do sprawności sportowej. Pomógł mi również przy urazie kręgosłupa. Potrafi uspokoić klienta i pokierować rehabilitacją.

Wspaniały lekarz.Życzę sobie i innym pacjentom aby nasza służba zdrowia posiadała takich kompetentnych lekarzy.

to jest zwykły lekarz medycyny, a nie dr

to jest zwykły lekarz medycyny, a nie dr

Polecam Pana Doktora w 100%. Trafiłem do niego kilka lat temu po kontuzji piłkarskiej z uszkodzonym kolanem. Zajął się mną w naprawdę fachowy sposób, jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi, i to przy każdej wizycie. Po jego zabiegu szybko powróciłem do pełni sił i sprawności fizycznej. Dziś nadal uprawiam sporty a kolano wytrzymało już nie jedna próbę. Pozdrawiam.

niestety błedna diagnoza uszkodzonego kolana co w konsekwencji skonczylo sie kolejna artroskopia w innym szpitalu, gzie ortopedzi nie chcieli skomentowac pomylki doktora, jak ktos ma chore kolano to nie polecam, sprawia wrazenie pewnego swoich racji a tak na serio nie potrafi przyznac sie do błedu!

Bardzo miły i dociekliwy w diagnozowaniu pacjenta lekarz.Trafiłam z synem do Pana dr po leczeniu przez innego ortopedę,które nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.Dzięki dr Kołodziejowi syn został zoperowany i powraca do zdrowia.Bardzo dziękujemy.