lekarz Wojciech Donotek

Psychiatra

Używanie przez tego człowieka tytułu to obraza dla zawodu lekarza. Zero empatii, obraża pacjentów. Widać że czerpie satysfakcji bycia członkiem komisji.

Bardzo dobry lekarz. Dzięki kolezance do niego trafiłam i nie żałuję. Umie podejść do pacjenta z pomocą. Najlepszy psychiatra jakiego znam. Godny polecenia

Lekarz, ktory nie traktuje pacjenta jak chorego tylko czlowieka na rozstaju drog, ktoremu probuje wskazac prawidlowa sciezke w zyciu. Ma zdolnosc do trafnej interpretacji emocji i tego co dzieje sie we wnetrzu czlowieka. Leki, zalecenia, diagnoza- sa bardzo starannie i indywidualnie dobierane. Dzialanie lekow jak i wyjasnienie wszelkich watpliwosci Dr tlumaczy bardzo zrozumiale i wyczerpujaco. Do tego jest zabawny, szczery, bezposredni, szanuje pacjenta, ma duze zasoby empatii i bardzo otwarty umysl.

Rewelacyjny lekarz,wyciągnął mnie z choroby, nikt się nie martwi o pacjenta jak ON. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, potrafi prawidłowo postawić diagnozę i dobrze dobiera leki. Polecam!!

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, każdego pacjenta traktuje jak człowieka a nie jak odpad ludzkości

To dobry lekarz,taki z powołania.Polecem

To dobry lekarz,taki z powołania.Polecem

krótka wizyta, brak możliwości wypowiedzenia się.

krótka wizyta, brak możliwości wypowiedzenia się.

Pan Doktor to miły, grzeczny, przystojny, ułożony, bardzo kompetentny i ciepły w kontakcie mężczyzna. Bardzo mi pomógł. Dziękuję :)

Dziękuję :)