Filtruj terminy

lekarz Marek Bińkowski

Przychodnia Lekarska CHUMED Centrum Medycyny Pracy
Al. Tysiąclecia 10 ab
59-700 Bolesławiec

Dziwią mnie negatywne komentarze na temat doktora... W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczne leczenie.
Dziś żyje jak normalny człowiek.
A bałam się jeść, pić i wychodzić z domu. Bałam się ludzi.. dosłownie wszystkiego!
Trudny zawód Doktora podziwiam go...
Nigdy nie odczułam by pieniądze były dla niego wazniejsze niż pacjent! Przeciwnie!
Wg mnie to są choroby tak trudne że trzeba wielu czynników również z naszej strony by ...

lekarz Jacek Madejek

Gałczyńskiego 2b lok. 6
59-700 Bolesławiec

Wspaniały lekarz ,który potrafi naprawdę słuchac,uspokoić . Nigdy nie odmówił pomocy ,nawet jeżeli nie było możliwości wizyty w gabinecie ,to porozmawiał przez telefon. Dzwoniąc pierwszy raz,po jednej wizycie,nie zdazylam sie przedstawic ,a doktor po glosie pamietal moje imie ,leki Bardzo trafnie stawia diagnozę,proponuje nie tylko farmakologiczne rozwiązania. Szczerze polecam,nigdy nie poczułam ze strony doktora presji czasu. Jest rzeczowy i profesjonalny.

lekarz Wojciech Donotek

Piaskowa 14b
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz. Dzięki kolezance do niego trafiłam i nie żałuję. Umie podejść do pacjenta z pomocą. Najlepszy psychiatra jakiego znam. Godny polecenia

lekarz Jacek Olesiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Jednym uchem słucha, drugim wszystko wylatuje, traktuje pacjenta jak powietrze, nie postawi żadnej diagnozy i nic nie powie tylko wypisze leki (nie wyjasni jakie i na co) i do widzenia. Próby kontaktu poza gabinetem kończą się fiaskiem mimo zapewnień, ze odpisze czy odbierze. Odradzam!!

lekarz Violetta Czuj-Rozenbajgier

Psychiatra dziecięcy

ul. Karola Miarki 29
Bolesławiec

bardzo miła pani,jestem zadowolona.Myślę że warta polecenia

lekarz Zygmunt Olesiński

Sadowa 7A
Bolesławiec

Szczerze polecam! Postawił mnie na nogi. Bardzo stara się pomóc i robi to skutecznie.

Małgorzata Bińkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
ul.1000-lecia 10 a,b
59-700 Bolesławiec

Osoba kompetentna, miła w kontakcie, konkretna. Chętnie tłumaczy pacjentowi niejasności i odpowiada na pytania. Nie spieszy się, poświęca wystarczającą ilość czasu na zrozumienie problemu pacjenta.

lekarz Wojciech Gzubicki

Al.1000-lecia 2
59-700 Bolesławiec

Nie wiem dlaczego ktoś tutaj wystawił tak negatywną opinię.Ja uważam,że bardzo sympatyczny lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,wysłuchał,pomógł.W czwartek idę do niego ponownie i jestem pewna,że znowu zostanę wysłuchana i znajdę pomoc

lekarz Ewelina Samborska

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Niezła 🥰😇😊😝🤪😜🙃🙂😍😍😀😀🙂😉😉☺😝🤪😜🥴🥵🥵🤧🤮🤢😥😰😨😦☺🤪😇🙃🙃😍😀🥰😉🤮😝😥😜😍🤪😜🥴😊🥵🙃😀🙃😥😥😝☺☺😦☺🙃😇🙃🤪🤪🥰🙃😇😍😀🙃😇☺😦☺🥵🥵😦🤮😝😥😍🤪😜😜😝😝🙃😇☺🙃☺😇🤧🥵🙂🥵🤧🙂🙂🤧🙂🙃🤧🙂☺😇😀🥵☺☺🙃☺☺😇😀😀🤪😜🤪🤪😥😝😍😜🙃😀🥵☺😦☺😇🤧😦🙂🥵🤧🤢🥵☺😦😦☺🙃🤪😜😍🤮🤮☺😦😇🙃🤢🤢🥵🙂☺😦🙂🥵😦😦🥵🙃😀🥰🥵☺😦😦☺🙃🥵😇☺😦🙂🥵

lekarz Małgorzata Bińkowska

Przychodnia Lekarska CHUMED Centrum Medycyny Pracy
Al. Tysiąclecia 10 ab
59-700 Bolesławiec

Była moim pierwszym lekarzem kilka lat temu.Wspominam ją jako bardzo miłą i ciepłą osobę.Wzięła mnie pod swoje ,,skrzydła'' w tych najtrudniejszych moich chwilach i dzięki jej za to .
Opinia dodana przez: CZESŁAWA

Psychiatrzy w mieście Bolesławiec