Wojciech Gruszczyński

Psychiatra

leczenie nerwicy przez ogromne dawki neuroleptyków, które powinni zażywać pacjenci chorzy na schizofrenię, a nie nerwicowcy. Po zgłoszeniu tycia : przepisanie metforminy dla cukrzyków, co nie dało żadnego efektu. Ogólnie odradzam. Lekarz nie stosuje nawet krótkoterminowo leków z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Nie zna też nowych antydepresantów typu wortioksetyna. Bardzo się zawiodłem, nie polecam.

Dziwią mnie pozytywne opinie. Zła diagnoza, złe leczenie, doktor pakuje w człowieka końskie dawki leków na schizofrenię podczas gdy człowiek ma nerwicę. Doktor nie uznaje podstawowych leków: SSRI. Jak człowiek zgłasza że tyje dostaje metforminę, która nic nie daje. Do tego namawia do zastrzyków, tak jakby nie można było poprzestać na tabletkach. Kompletna porażka.

Doktor nie uznaje podstawowych leków: SSRI.
Jak człowiek zgłasza że tyje dostaje metforminę, która nic nie daje.
Kompletna porażka.

Najlepszy lekarz psychiatra jakiego spotkałam. Zostalam szybko zdiagnozowana. Celnie dobrane leki i wytłumaczona dokładnie choroba i jej przebieg. Warto do Profesora się udać, napewno pomoże zwłaszcza gdy wydaje nam się że już nie damy rady tak jak ja kiedyś. Polecam.

świetny fachowiec przenikliwy i miły człowiek jak jego zmarły syn .Można zaufać temu lekarzowi .Najlepszy psychiatra w Łodzi .

Lekarz godny polecenia jestem przeszczęśliwa że poznałam tak wspaniałego specjalistę w swojej dziedzinie.

Leczę sie u prof.Gruszczyńskiego od 6 lat ,cieszę się ,że tutaj trafiłam z polecenia,byłam bardzo zagubiona,nie wiedziałam co z soba robic,co ze mną się dzieje,pan profesor mi pomógł,jest osobą niezwykle mającą pozytywny wpływ na pacjenta,wzbudzającą zaufanie,w jego obecności czuję pewnośc i bezpieczeństwo,polecam każdemu kto ma trudności z samym sobą,których nie jesteśmy w stanie rozwiązac, gorąco,gorąco z całego serca polecam,napewno pomoże

gorąco,gorąco z całego serca polecam,napewno pomoże

Lekarz , który ma ogromną wiedzę i doświadczenie, co skutkuje odpowiednią diagnozą i tym samym wyleczeniem. Zanim trafiłam pod jego lekarską opiekę, szukałam pomocy u innych lekarzy, którzy kompletnie nie potrafili rozpoznać rzeczywistej choroby, przepisywali leki, które nie potrafiły mi pomóc - byłam tym załamana. Miałam to szczęście, że ktoś polecił mi profesora Gruszczyńskiego i wtedy rozpoczęła się moja droga do wyzdrowienia. Bardzo się cieszę, że trafiłam na prawdziwego ,,fachowca" w swojej dziedzinie. Polecam

Polecam. POLECAM. Po jakimś czasie nie stać mnie było na kolejne wizyty, ale leczenie dopasowane przez niego powtarzałam u lekarza pierwszego kontaktu. Bywałam przez 5 lat u innych lekarzy tej specjalizacji ale dopiero ten człowiek jakoś konkretnie i wyraźnie wziął się za sprawę tak, że wiem jak w ogóle wygląda leczenie. Ma doświadczenie, a przy tym jest ogólnie przenikliwym facetem. Zabrzmi banalnie, ale gdyby nie on, to byłabym w czarnej D... : )

Byłam pierwszy raz w Zakopanym -dobrych lekarzy tej specjalizacji jest malo!U wielu lekarzy bylam i w koncu znalazlam bardzo kompetetnego.Polecam

wielkie uznanie ,od 3 lat czuję się świetnie a było kiepsko

wielkie uznanie ,od 3 lat czuję się świetnie a było kiepsko