dr n. med. Wojciech Konera

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Wspaniały lekarz, fachowiec jeśli chodzi o stopy końsko - szpotawe. Nigdy nie odmawia pomocy, z odniesionego sukcesu w procesie leczenia nie ukrywa radości, wykłada rodzicom i pacjentom wszystko o chorobie chociaż często oni i tak niewiele z tego rozumieją. Super lekarz - polecam .

Witam. Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera nie boii się pobrudzić :) - ważne że leczy a nie jak wygląda. Jeżeli miałbym komuś polecić ortopedę to z ...

Witam.
Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera nie boii się pobrudzić :) - ważne że leczy a nie jak wygląda. Jeżeli miałbym komuś polecić ortopedę to z całą pewnością byłby to dr. W. Konera!

Dr konera jest wspaniały! Najlepszy specjalista w Polsce!!!!!Nie oczerniaj człowieka uczonego, ty niewychowany i nieoczytany człowieku. Lepiej się schowaj pod Zienię. Jak nie dopilnowałeś dziecka to i proteza była konieczna. Zal mi cie bocie.

byłem z moim synem u dr Konery na zalożenie stabilizatora na kolano , jestem b.zadowolony z podejścia merytorycznego do mnie i do mojego syna.naprawdę na wszystkie moje i syna pytania bardzo dokładnie odpowiadał i przekazywał bardzo szczegółowe wskazówki co do dalszego leczenia.polecam bardzo p. dr KONERĘ. a tak na marginesie to system funkcjonowania służby zdrowia trzeba jak najszybciej zmieni

Najlepszy lekarz na świecie prowadzi mnie od niemowlaka co oznacza ze od 27 lat i nie wyobrazam sobie zmiany na kogokolwiek innego a jesli bede miala dzieci to jest pierwszym lekarzem jakigo odwiedza! :)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin