Ortopeda Lublin

- 81 lekarzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Miły ,uprzejmy,dobrze tłumaczy,bardzo zrozumiale,widać ,że kocha dzieci
Opinia dodana przez: Anonim

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.
Opinia dodana przez: Małgosia

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Paweł Radziejewicz jest miły, sympatyczny przeprowadzał mi operację cieśni nadgarstka pełny profesjonalizm , polecam !!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 1

+4 więcej

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Gorąco polecam Pana doktora, kompetentny i rzeczowy z dobrym podejściem do pacjenta. Tłumaczy rodzicom w czym jest problem, poświęca tyle czasu ile jest potrzeba z dobrym podejściem do dzieci. Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor Czuraszkiewicz to bardzo dobry lekarz, poświęcił mi wiele czasu, był bardzo cierpliwy, uprzejmy, a jego kompetencje są na bardzo wysokim poziomie.
Polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard
+1 więcej

Gabinet
Sierpińskiego 99
20-448 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz oraz świetny specjalista, dokładny i rzeczowy,chętnie odpowie na każde pytanie, z poczuciem humoru. Polecam Dr. Marcina Bąka
Opinia dodana przez: Sylwia
+4 więcej

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam. Jeden z 2 najlepszych ortopedów z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Realizował operację kolana mojej Mamy i myślę, że zrobił absolutnie wszystko, co można było w tym przypadku zrobić. Mama 3 tygodnie po operacji czuje się bardzo dobrze i już ma zdecydowaną poprawę, a lekarze, u których byliśmy poprzednio, nawet nie chcieli operować, ponieważ uznali, że nie są w stanie w tym przypadku pomóc.
W kontakcie osobistym Pan ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
+1 więcej

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny człowiek,doskonały lekarz,z uwagą,poświęceniem i zaangażowaniem podchodzi do choroby dziecka.Przed operacja skoliozy u synka poświęcił nam 1,5 godziny aby wszystko dokładnie wyjaśnić.
Po operacji zaglądał,dopytywał czy wszystko w porzadku,wieczorem w dniu operacji całkiem prywatnie zjawił się na oddziale aby sprawdzić jak czuje się syn! Jaki lekarz by się fatygował aby prywatnie przyjechac na oddział!? Jesteśmy wdzięczni za tak cudowna opiekę i zaangażowanie! DZIĘKUJEMY z całego serca !!
Opinia dodana przez: rodzice Norberta
+1 więcej

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam tego lekarza w 100%. Mojemu chłopakowi wyciął łękotkę w kolanie. Operacja odbyła się w czerwcu i dzisiaj pan dr powiedział, że może wrócić do piłki nożnej. Jeśli szukasz wyśmienitego specjalisty ortopedy to nie wahaj się, tylko śmiało idź a na pewno nie pożałujesz! Dziękujemy Panie Doktorze! :)
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Ortopedzi w LublinieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat