dr n. med. Andrzej Atras

Traumatolog, Ortopeda

Niestety dla doktora najważniejsze są wizyty w gabinecie prywatnym. Po zabiegu operacyjnym były powikłania ale nawet nie ma słowa w karcie informacyjnej ze szpitala, bo jak można przyznać się do błędu? Wizyta kontrolna tylko prywatnie! Śmieszne i straszne.

Kompetentny, uprzejmy, komunikatywny, pomocny, dokładnie i przystępnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Leczenie dostosowuje do ogólnego stanu pacjenta

Wspaniały doktor, miły i kompetentny, świetny specjalista w dziedzinie stawu biodrowego, po operacji założenia protez stawów biodrowych mogłem wrócić do mojego ulubionego sportu -mogę znowu jeździć na nartach. Serdeczne Życzenia Świąteczne dla Doktora i całego zespołu. Jan S.

Jan S.

Doktor operował mi biodro i jestem bardzo zadowolona z niego wszystko wyjasnił na czym bedzie polegał zabieg miły... poprostu anioł nie lekarz:) naprawde polecam

Bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejmy, kompetentny, zna sie na tym co robi. Najlepszy lekarz jakiego spotkalam podczas mojego dotychczasowego leczenia. Polecam wszystkim.

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza każdemu. Jest to 'fachowiec' i specjalista jakich mało :)

Jestem pacjentem od prawie trzech lat. Opieka fachowa, miła. doładnie opisany przebieg operacji. Zdecydowanie polecam

Polecam tego lekarza ponieważ jest ortopedą o specjalizacji - traumatolog.Idealny dla osób, które maja problemy ze stawami kolanowymi Precyzyjny i konkretny. Dodatkowo wykonuje usg stawów

Lekarz jest miły, to fakt. Jednak u mnie prawidłowej kontuzji nie stwierdził, spadłam niefortunnie z ostatniego schodka. Zdiagnozował naderwanie więzadła pobocznego piszczelowego i polecił mi nosić stabilizator (orteza stawu, bez zegara). Zapewniał, że po 8 tygodniach zauważę poprawę. Jednak tak się nie stało, a na wizytę kontrolną poszłam do innego ortopedy. Zalecił mi serię zabiegów: jonoforezę i laseroterapię. Dolegliwości bólowe cały czas się nasilały, zresztą trwają do teraz, a fizjoterapeuta doradził mi wykonanie USG. Badanie wykazało, że więzadła są nienaruszone, natomiast mam ubytek w chrząstce kości udowej, a zespół bólowy jest charakterystyczny dla uszkodzenia łąkotki... Dodam, że cała sytuacja ciągnie się już 4 miesiące.

Do lekarza zostałam zapisana do Luxmedu na USG stawów i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wysokie standardy i przede wszystkim fachowa, miła obsługa. Polecam!