Filtruj terminy

Traumatolog Lublin

dr n. med. Jacek Kopacz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

20-954 Lublin

Bardzo kompetentny rzetelny lekarz dal mi nadzieję na lepszy komfort życia. Piszę dal bo jestem w trakcie leczenia po biopsji. Leżąc na oddziale czułam się zaopiekowana zarówno przez Pana Doktora jak przez cały personel. Nadmienię że cierpię od 6 lat i szpital w Łodzi kopernik konkretnie dr Kubiak nie robił nic poza sterydami. Gorąco polecam dr Kopacza
Opinia dodana przez: Malgorzata Dominikowska

dr n. med. Andrzej Atras

Traumatolog, Ortopeda

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Kompetentny, uprzejmy, komunikatywny, pomocny, dokładnie i przystępnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Leczenie dostosowuje do ogólnego stanu pacjenta

lekarz Krzysztof Rząd

Traumatolog, Ortopeda

Sanus
Magnoliowa2
20-143 Lublin

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta.
Wizyty miały miejsce w Przychodni Ortopedycznej (NFZ) w Lubartowie.
Opinia dodana przez: Lilia

lekarz Adnan Baher

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Lublin

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz ...

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

skutecznie wyleczyl mnie z rwy kulszowej nawracajacej, odzyskalam sprawnosc i zyskalam lekarza -przyjaciela . polecam znajomym i rodzinie
Opinia dodana przez: irena

lekarz Jerzy Kowalik

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Przede wszystkim dobry diagnosta,ma rentgen w oczach. Z przebiegu zabiegu oraz poprzedzającego go znieczulenia jestem bardzo zadowolona. Pomimo ogromnego stresu,czułam się bardzo bezpieczna. I czego chcieć więcej? Polecam!

dr n. med. Marek Fatyga

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

LEKARZ Z POWOŁANIA , B.DOBRY CHIRURG , CZŁOWIEK DUSZA , KTÓREMU BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WYKONANIE OPERACJI , PO NIEJ CÓRKA ODZYSKAŁA SYLWETKĘ STAŁA SIĘ RADOSNA (BYŁA TO SKOLIOZA 85 *) , POLECAMY
Opinia dodana przez: Zenon

Traumatolodzy w Lublinie