prof. zw. dr hab. Andrzej Gregosiewicz

Ortopeda dziecięcy

Mój syn leżał w szpitalu u Profesora. Ale to na końcu. Najpierw leżał przez pół roku na wyciągu na chirurgii. To było ciężkie złamanie obu nóg w kilku miejscach. Wypisałam go na własne żądanie i zawiozłam do Profesora Gregosiewicza. W klinice Profesora zrobiono mu 3 operacje i po 6 dniach syn rozpoczął chodzenie z chodzikiem. Po miesiącu chodził z laskami ale tylko udawał bo laski nosil w powietrzu. Teraz chodzi już zupełnie samodzielnie i zamierza wrócić do kolarstwa które wcześniej trenował. Profesor mówi, że jeżdżenie na rowerze przyspieszy jeszcze gojenie się wszystkich pozostałych słabych miejsc w kościach. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby syn pozostał na wyciągu. I tak miał takie wychudzenie nóg, że aż był ciężki zanik mięśni. Profesorowi będę wdzięczna do końca życia bo sposób w jaki się zajął synem wyglądał tak jakby to było jego własne dziecko. Potwierdzam zdanie wszystkich, że to najlepszy dziecięcy ortopeda w Polsce a może i na świecie!!! Cała rodzina Marka

Bardzo wszystkim polecam Pana Profesora Andrzeja Gregosiewicza! Od lat zarówno Ja, jak i kilku moich znajomych z pracy, korzystamy z konsultacji/porad u Pana Profesora - nasze pociechy przez to są zdrowe i na wszystkie sposoby przebadane, a nie muszę przypominać jak ważne jest to w początkowej fazie rozwoju dziecka! Komfort spotkań w prywatnym gabinecie, rodzinna atmosfera, kompetencje i doświadczenie Pana Profesora to nieodłączne cechy! Za wszystko dziękujemy Szanowny Panie Profesorze!!! - pozdrawiamy, pracownicy firmy elektronicznej.

Wspaniały człowiek i wybitny lekarz!!! Proszę Państwa nie zwracać uwagi na fałszywe i kłamliwe wpisy oraz negatywne oceny na temat Pana Profesora takie jak np. "Pani Jadwiga" - po prostu wstyd, jest to typowa nieuczciwa konkurencja. Ten człowiek uratował mojego syna przed kalectwem - nikt z Polski nie podjął się trudnej operacji i żmudnego leczenia! Serdecznie pozdrawiam Panie Profesorze - Zbyszek z Warszawy

no to juz pan wie wszystko panie doktorze - Radiestezja - promieniowanie głupoty - dawno sie tak nie ubawiłem czytając taki zbiór ignoranctwa i to czyjego ....oj niech pan trochę lepiej rozpozna temat panie doktorze

Od maja leczyłam uraz kolna mojej córki.Była źle diagnozowana.Całe wakcje spędziła w gipsie i czuła ogromny ból. W sierpniu trafiłam na wizytę do profesora A. Gregosiewicza. Już po wstępnym badaniu postawił dobrą diagnozę. Potwierdził ją badaniami w Klinice. Leczenie skończyło się operacją, którą przeprowadził sam profesor.Wszystko skończyło się dobrze. Atmosfera w gabinecie profesora, jak i w klinice jest bardzo miła, dziecko czuje się bezpiecznie. Profesor zawsze ma czas dla małego pacjenta, jak i dla rodziców. Zrozumiale tłumaczy problem i profesjonalnie podchodzi do tematu. Polecam wszystkim.

Bardzo polecam Pana Profesora! Olbrzymia wiedza merytoryczna i super podejście do pacjenta! Byliśmy już 3 razy z naszym synkiem, który uległ ciężkiemu wypadkowi rowerowemu. Pan Profesor właściwie postawił diagnozę i wprowadził prawidłowy sposób leczenia - wszystko jest już OK.

Znakomity specjalista! Nasza córeczka dzięki Panu Profesorowi po długiej chorobie kończyn zaczęła nareszcie chodzić - prawdziwy cud! Serdecznie wszystkim polecam!!!

Szczerze i otwarcie: najlepszy ortopeda z jakim miałam doczynienie. Pomógł mojemu dziecku w bardzo trudnym przypadku chorego kolanka, teraz jest już coraz lepiej. Jako jedyny podjął się leczenia i za to jesteśmy wraz z mężem bardzo Jemu wdzięczni! Goraco polecamy!!!

Znakomity specjalista! Wszystkim bardzo polecam Profesora, przede wszystkim za ludzkie podejście do pacjęta i miłą (wręcz rodzinną) atmosferę podczas wizyty - nie wspomnę już o wiedzy merytorycznej, która jest na najwyższym poziomie!

Bardzo dobry lekarz!!! Pomógł mojej córeczce w skomplikowanym złamaniu nóżki z przemieszczeniem. Można byłoby wiele pisać dobrego na Jego temat... krótko mówiąc gorąco polecam Profesora! Oby takich lekarzy było jak najwięcej.