prof. zw. dr hab. Andrzej Gregosiewicz

Ortopeda dziecięcy

Profesjonalne podejście do problemu.Bardzo dobry diagnosta.Zrozumiale i konkretnie przedstawia sposób leczenia. Miła i przyjazna atmosfera podczas wizyty. Moje dziecko jest zdrowe i zadowolone.Dziękujemy. Polecamy wszystkim.

Od maja leczyłam uraz kolna mojej córki.Była źle diagnozowana.Całe wakcje spędziła w gipsie i czuła ogromny ból. W sierpniu trafiłam na wizytę do profesora A. Gregosiewicza. Już po wstępnym badaniu postawił dobrą diagnozę. Potwierdził ją badaniami w Klinice. Leczenie skończyło się operacją, którą przeprowadził sam profesor.Wszystko skończyło się dobrze. Atmosfera w gabinecie profesora, jak i w klinice jest bardzo miła, dziecko czuje się bezpiecznie. Profesor zawsze ma czas dla małego pacjenta, jak i dla rodziców. Zrozumiale tłumaczy problem i profesjonalnie podchodzi do tematu. Polecam wszystkim.

Jest to bardzo uprzejmy i dobry lekarz. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, objaśnia chorobę i sposoby leczenia.

Godny polecenia,ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicami;jest kompetentny,budzi zaufanie;

Leczę dziecko od wielu lat. Ale nigdy nie spotkałam takiego lekarza jak profesor Gregosiewicz. Nie tylko zoperował moje dziecko ale poświęcił mi tyle czasu, że rozwiał wszystkie niepokoje. Moje dziecko się śmieje a ja płaczę ze szczęścia. Całym sercem dziękuję panie profesorze.

Wyjątkowo kompetentny lekarz ortopeda. Polecam wszystkim. Agnieszka P.

Wyjątkowo kompetentny lekarz ortopeda. Polecam wszystkim. Agnieszka P.

dziękuję panie doktorze za wszystko:)i serdecznie pozdrawiam:)

dziękuję panie doktorze za wszystko:)i serdecznie pozdrawiam:)