prof. zw. dr hab. Andrzej Gregosiewicz

Ortopeda dziecięcy

Nic tak nie cieszy jak szczescie dziecka. Dzieki Panu Profesorofi odzyskalismy wiare w przyszłość! Po cieżkim wypadku pomógł naszemu Synowi wrócicić do sprawności nóżek. Oczywiście musimy jeszcze się rehabilitować, ale nadzieja na 100% zdrowia jest z nami. Polecam. Dagmara.

Bardzo dobry lekarz!!! Pomógł mojej córeczce w skomplikowanym złamaniu nóżki z przemieszczeniem. Można byłoby wiele pisać dobrego na Jego temat... krótko mówiąc gorąco polecam Profesora! Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Doskonały lekarz. Otrzymałem dla swojego dziecka wszystkiego czego chciałem. Specjalnie przyjechałem z Warszawy na kosultacje i leczenie. Powiem krótko - profesjonalista.

Znakomity specjalista! Wszystkim bardzo polecam Profesora, przede wszystkim za ludzkie podejście do pacjęta i miłą (wręcz rodzinną) atmosferę podczas wizyty - nie wspomnę już o wiedzy merytorycznej, która jest na najwyższym poziomie!

Lekarz zablokowal mi zgiecie w kolanie.Porobiły się zrosty ,co było nastepstwem zbyt dlugiego trzymania nogiw gipsie.Efekty jego zabiegu czuje do dzis.

Nie polecam tego "lekarza" , poszłam do niego przez przypadek- poleciła mi go pielegniarka, i nigdy nikomu go nie polece. Bardzo droga wizyta, diagnoza nietrafiona. Pan Doktor pewny siebie, zarozumiały, mysli ,że jest najlepszy w Polsce. Opinie na jego temat są jednak zupełnie inne, tylko tutaj niby taki idealny. Proszę na niego uwarzać a diagnozy porównać z innymi lekarzami.

Polecam tego lekarza. Bardzo miłe podejście. Trafna diagnoza i sposób leczenia.

Polecam tego lekarza. Bardzo miłe podejście. Trafna diagnoza i sposób leczenia.

Moje dziecko było leczone u Pana Profesora na chorobę Perthesa,dzięki bardzo dobrej diagnozie i właściwemu leczeniu dziecko zostało w pełni wyleczone w dość szybkim czasie.Bardzo polecam naprawdę dobrego fachowca.Pozdrawiam-Danuta

Pan profesor Gregosiewicz wyleczył moje stopy, dzięki temu mogę chodzić. Stawiał właściwe diagnozy i wyciągał takie same wnioski. Co tu dużo gadać, porządny człowiek na właściwym miejscu. Chyba nawet nie podziękowałem mu za wszystko.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza medyczna, ale ... pomimo wizyty publicznej bardzo drogo sobie liczy.